• Головна
  • Фахівці Житомирського ЦРМС допомагають громадам у розробці та впровадження проєктів
13:20, 26 липня 2019 р.

Фахівці Житомирського ЦРМС допомагають громадам у розробці та впровадження проєктів

Фахівці Житомирського ЦРМС допомагають громадам у розробці та впровадження проєктів

Літо активна пора не лише для відпочинку, а й для будівництва, ремонтів інфраструктури та реалізації проєктів. Громади Житомирщини у ці місяці активно впроваджують різні проєкти за кошти як свого бюджету так і грантові.

Фахівці Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України надають консультаційну підтримку громадам у процесі розробки та впровадження таких проєктів.

«Після створення громада отримує ресурси та повноваження для розвитку територій. Але ніхто не дає досвідчених фахівців які все знають та все вміють. Тому Житомирський Центр надає підтримку громадам у вигляді навчань, консультацій та методичної допомоги», - ділиться Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру.

Так у липні Георгій Федорук провів виїзні консультації «Розробка проєктів місцевого розвитку» в Миропільській, Любарській, Попільнянській та Корнинській об’єднаних громадах. Спільно із фахівцями цих громад обговорили проблематику розробки проєктів та їх реалізації.

Особливу увагу в таких консультаціях приділяють вимогам законодавства, яке регламентує процес впровадження проєктів: розробка ПКД, її експертиза, проведення тендеру та вибір підрядника, укладання договорів на виконання будівельних робіт, ведення авторського та технічного нагляду, вимоги до актів виконання будівельних робіт та підготовка декларацій про початок ведення будівництва й готовність об’єкта до експлуатації.

«Помилки у цій сфері дорого коштують, тому будь яка допомога та порада завжди в ціні. Ми маємо обмежений ресурс тому прагнемо його реалізувати максимально ефективно, і це ще одна причина чому досвід має таке значення», - вважає Валерій Гиндич, голова Миропільської селищної ради.

Нагадаємо, що три громади Житомирщини Овруцька, Городницька та Іршанська громади отримали субвенцію з державного бюджету для створення та ремонту існуючинаявних спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Городниця #ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...