День другий "Лесиних джерел - 2019: "Божевільні танці" від легенди української рок-сцени - гурту Тартак (ВІДЕО)

Тартак
Тартак

У Новограді-Волинському відбувся другий день Міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела». У нинішній програмі урочистостей, кульмінацією став виступ відомого гурту, але й були дійства, які вже стали традиційними такі як: конкурс читців художнього слова, літературна зустрічі, вручення премій, звань та ще багато інших цікавих заходів.

Святковий концерт під час якого виступив гурт «Тартак» зібрав усіх на площі Лесі Українки, хлопці акцентували увагу на тому, що приїхали до нашого міста підтримати ініціативу відновлення військового шпиталю. Справа давня, але потрібна і такі масові заходи дають надію на те, що «там на горі» дослухаються до потреб місцевих ветеранів.

День другий "Лесиних джерел - 2019: "Божевільні танці" від легенди української рок-сцени - гурту Тартак (ВІДЕО), фото-1 День другий "Лесиних джерел - 2019: "Божевільні танці" від легенди української рок-сцени - гурту Тартак (ВІДЕО), фото-2 День другий "Лесиних джерел - 2019: "Божевільні танці" від легенди української рок-сцени - гурту Тартак (ВІДЕО), фото-3

Солісти гурту заспівали улюблені, перевірені часом хіти, а також влаштували "божевільні танці" та подарували вибухову енергію, яку вміє дарувати своїм шанувальникам лише легенда української рок-сцени - гурт Тартак.

, ,

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі