Перші порушення під час відкриття полювання на Житомирщині

Перші порушення під час відкриття полювання на Житомирщині , 04141.com.ua

На вихідних днях на Житомирщині розпочався сезон полювання на пернату дичину, який буде тривати по 03 листопада поточного року. 

Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу повним складом прийняли участь в заходах під час проведення полювання на території мисливських угідь Житомирської області. Долучились до спільних заходів і працівники Головного управління національної поліції. 

Мета державних інспекторів в зазначених заходах - проведення серед мисливців роз’яснювальної роботи в частині дотримання вимог природоохоронного законодавства під час полювання. 

Більшість мисливців мали всі дозвільні документи, але знайшлись і такі які до відкриття полювання не отримали відстрільну картку для полювання на пернату дичину; полювали з мисливськими собаками без відповідного паспорту на них; найчастіші порушення які фіксувались – це полювання в межах населених пунктів; перебування в мисливських угіддях без документів на право полювання, які мисливець повинен мати при собі. На час відкриття сезону полювання до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 6 осіб. 

Шановні громадяни, в разі виявлення фактів браконьєрства, повідомляйте будь ласка на телефони «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу за номерами 067-410-27-75 або (0412) 46-49-54.

Полювання Житомирщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі