• Головна
  • Житомирські ОТГ діляться досвідом розвитку туризму
10:06, 16 серпня 2019 р.

Житомирські ОТГ діляться досвідом розвитку туризму

Житомирські ОТГ діляться досвідом розвитку туризму

До громад Житомирщини в рамках навчального візиту з обміну досвідом «Розвиток туризму в ОТГ (створення туристичних маршрутів, зелених садиб)» приїхали делегації ОТГ з Хмельницької та Івано-Франківської областей.

Навчальний візит організовує Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України.

В перший день поїздки фахівці громад Хмельницької та Івано-Франківської областей відвідали Житомирський Центр, туристичні об'єкти Тетерівської громади та Ремісничий двір у Житомирі. Завершили роботу вже у селі Рудня-Вороб’ївська Малинського району у зеленій садибі «Полісся».

«Досвід наших громад у розвитку туристичної інфраструктури, формуванні подієвого туризму та залученню креативної складової цікавий навіть громадам де туризм завжди був одним із пріоритетних напрямків розвитку», - розповідає Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру.

У Тетерівці учасники поїздки поспілкувались із командою громади, яка працює над монетизацією туризму та розвитком відповідної інфраструктури.

Валентина Дверник, керівник відділу культури та туризму громади, розповіла про проєкти громади та фестивалі, які вже відбувають на території сіл.

«Подієвий туризм сьогодні дуже популярний, і може приносити доходи громаді. Вже другий рік поспіль ми проводимо декілька фестивалів, які допомагають залучити сотні туристів», - ділитьсяВалентина Дверник, керівник відділу культури та туризму Тетерівської ОТГ.

16 серпня команда візитерів відвідає зелену садибу у селі Городське Коростишівського району «Поліська хата», де поспілкується із власниками садиб та представником Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, власником української гостинної садиби «Сила» Олександром Щербиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...