• Головна
  • Новоград-Волинський медколедж обмінюється досвідом з німецькими партнерами
08:18, 31 серпня 2019 р.

Новоград-Волинський медколедж обмінюється досвідом з німецькими партнерами

 Новоград-Волинський медколедж обмінюється досвідом з німецькими партнерами

З ініціативи директора медичного коледжу Солодовник О.В. та у рамках реалізації проекту про співпрацю з німецькою фірмою «Sab Gmbh» та медичною школою «Kampus Berlin» відбувся дводенний візит німецької делегації до Новограда-Волинського. До складу делегації ввійшли: генеральний директор фірми Яцек Забініарцт, заступник директора Франк Хізе, заступник директора з практичної роботи медичної школи «Kampus Berlin» Дана Вітте, медсестра, магістр з паліативної медицини Клаудія Шпане, менеджер та перекладач фірми Олена Хізе-Добровольна.

Гості виявили бажання відвідати спеціалізований будинок дитини, поспілкувались з дітьми, адже їх меседж – підтримувати якість та свідомість життя людей з особливими потребами.

З метою обміну досвідом, покращення якості підготовки медичних працівників та медичного обслуговування пацієнтів, розвитку у нашому регіоні паліативної допомоги 28 серпня проведено спільну українсько-німецьку науково-практичну конференцію «Особливості організації медико-соціального догляду паліативних пацієнтів в Україні та Німеччині».

У рамках заходу відбулися майстер-класи в секціях, що передбачали роботу в аудиторіях коледжу та на базі міськрайТМО:

«Організація та особливості фінансування паліативної допомоги», «Особливості надання паліативної та психологічної допомоги пацієнтам та їх родинам», «Фахова підготовка майбутніх молодших спеціалістів в умовах закладів охорони здоров’я», «Специфіка медичного догляду паліативних пацієнтів дитячого віку в амбулаторних умовах».

За підсумками роботи секцій проведено круглий стіл та прийнято резолюцію, що підкреслила важливість та необхідність якісної організації медико-соціального догляду паліативних пацієнтів в Україні на європейському рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...