• Головна
  • Програмісти та фахівці громад шукають рішення для проблем ОТГ на хакатоні із Децентралізації DeHack
15:49, 12 жовтня 2019 р.

Програмісти та фахівці громад шукають рішення для проблем ОТГ на хакатоні із Децентралізації DeHack

Програмісти та фахівці громад шукають рішення для проблем ОТГ на хакатоні із Децентралізації DeHack

З 11 по 13 жовтня в Коростишівській ОТГ та Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» відбувається сьомий хакатон із Децентралізації DeHack.

Вчора у Коростишівській ОТГ стартувала робота команд над пошуком електронних рішень для розв’язання проблем громад. Протягом 54 годин учасники будуть працювати створенням інноваційних проєктів та конкретних програм, які стануть стартовою платформою для розв'язання проблем об'єднаних територіальних громад за допомогою інформаційних технологій.

Ініціює проведення таких хакатонів Програма «U-LEAD з Європою», Це вже буде сьомий хакатон з децентралізації, які відбуваються у громадах.

«Реформа дала нам можливості та ресурси, які потрібно ефективно використовувати. Ми очікуємо, що хакатон принесе нам низку розв'язання наших проблем», - наголосив Іван Кохан, Коростишівський міський голова.

На хакатон приїхали понад 60 фахівців програмістів, журналістів, менторів, спеціалістів громад та інших учасників. Серед кураторів події: досвідчені фахівці з бізнесу, громадянського суспільства, медіа, засновники стартапів, а також представники ОТГ. Список тем, над якими можна працювати, необмежений, як-от: освіта, медицина, екологія, охорона здоров'я, безпека, залучення інвестицій, адміністративні послуги.

«Сьогодні ми працюємо над декількома ідеями, які вже завтра можуть отримати ресурс для впровадження. Тому ми чекаємо якісних рішень та креативних ідей», - наголошує Артем Комолов, радник з цифрових комунікацій Програми «U-LEAD з Європою».

Захід організовано Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...