![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:56, 14 жовтня 2019 р.
У Новограді-Волинському під поїзд потрапив чоловік
![Поїзд Поїзд](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поїзд
13 жовтня 2019 року на 338 кілометрі перегону Новоград-Волинський - Орепи під потяг сполученням Шепетівка - Коростень потрапив 42-річний чоловік. Його з тілесними ушкодженнями доставили до травматологічного відділення лікарні, а за вказаною подією поліцією розпочато досудове розслідування розслідування.
Відомо, що надзвичайна пригода сталася близько 15 годині 15 хвилин поблизу 6-го провулку Антоновича у райцентрі.
За наявною інформацією, потерпілий, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, йшов поблизу залізничних колій, коли стався наїзд на нього потяга.
У результаті чоловік, як з'ясувалось житель с. Мокре Бараніського району, отримав тілесні ушкодження у вигляді переломів ребер та ссаден і забоїв кінцівок. Його було госпіталізовано до Новоград-Волинської лікарні.
Поліцією розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) ККУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
00:50, 15 липня
1
13:19, 13 липня
live comments feed...