![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:23, 17 жовтня 2019 р.
Поліцейські повернули додому безвісти зниклу 15-річну жительку Новограда-Волинського
![Поліція Поліція](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поліція
Офіцери ювінальної поліції встановили місце знаходження і повернули додому 15-річну жительку Новограда-Волинського. Правоохоронці вкотре звертаються до громадян: не залишайте своїх дітей без уваги і належного догляду та сумлінніше ставтесь до батьківських обов’язків.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.
15 жовтня 2019 року до Новоград-Волинського відділу поліції звернулась жителька села Кожушки із заявою про зникнення її молодшої 14-річної сестри. Як з’ясувалось, обидві дівчини проживають у своєї бабусі й офіційно знаходяться під її опікою. Молодша дівчинка і раніше вже залишала домівку і вдавалась до мандрів. Цього разу, за словами сестри, вона забрала понад 2 тисяч бабусиних грошей і з ними зникла.
– Першочергово ювенальні офіцери встановили, з ким спілкувалась дівчина, і перевірили, чи не з’являлась вона у своїх подружок або не навідувалась до когось із родичів. Виявилось, що цього дня розшукувана спілкувалась зі своєю двоюрідною сестрою, вихованкою спеціалізованого закладу. За її словами, дівчина була вдягнута у нові речі та взуття, вихвалялась нещодавніми покупками і ділилась планами на найближче майбутнє, - розповіла начальник відділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.
Увечері того ж дня дівчину знайшли у сусідньому селі, де вона гостювала у знайомих. Поліцейські повернули її додому і провели у родині профілактичну бесіду, роз’яснивши втікачці наслідки подібної поведінки, а дорослих членів родини закликали знаходити спільну мову і порозуміння з юначкою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
1
10:06, 19 липня
50
16:29, Вчора
151
19:31, 24 липня
live comments feed...