![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
14:13, 12 листопада 2019 р.
Фінансисти громад Житомирщини навчались системі внутрішнього контролю
![Фінансисти громад Житомирщини навчались системі внутрішнього контролю Фінансисти громад Житомирщини навчались системі внутрішнього контролю](/dist-assets/images/cap.jpg)
12 листопада у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» відбувся тренінг «Система внутрішнього контролю, як інструмент ефективного менеджменту в ОТГ» для фінансистів громад Житомирщини.
На навчанні обговорили методологію організації та здійснення системи внутрішнього контролю, управління змінами та ризиками в органах місцевого самоврядування.
«Громади лише формують свою систему управління, тому сьогодні важливо надати максимальну кількість успішних прикладів роботи громад у сфері внутрішнього контролю та передати досвід розв'язання проблем», - вважає Сергій Продоус, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEADз Європою».
Також, для учасників навчання експерт Програми Тетяна Паутова презентувала алгоритми організації систем попередження про ризики в системі внутрішнього контролю та проведення внутрішнього аудиту і фінансового менеджменту.
«Фінансисти громад сьогодні ключові посадовці у процесі змін, які відбуваються, адже саме фінансисти формують рішення для реалізації змін. Фінансовий менеджмент має змінюватись та ставати більш публічним та відкритим», - наголошує Тетяна Паутова.
Фахівці громад також, обмінялись досвідом розв'язання проблем громад та успішними практиками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
13:01, Вчора
live comments feed...