• 11 медалей здобули звягельчани на «Кубку Всеукраїнського Союзу Таеквон - До» в Житомирі (ФОТО, ВІДЕО)
11:44, 14 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Таеквон - До

На передодні змагань, 02 листопада 2019 року в м. Києві відбувся семінар з всесвітньо відомим президентом Міжнародної Федерації Таеквон – До Грандмайстром Полом Вайлером(IX дан). В ньому приймали участь тренери та спортсмени з усіх регіонів України. Серед них також були і представники Житомирської обласної федерації з м. Новограда – Волинського. Зустріч з Грандмайстром (IX дан) – найвищим даном в світі, для представників Таеквон – До це була визначна подія.

11 медалей здобули звягельчани на «Кубку Всеукраїнського Союзу Таеквон - До» в Житомирі (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

08 – 10 листопада 2019 року вперше в нашій області, в м. Житомир, був проведений «Кубок Всеукраїнського Союзу Таеквон – До» серед дітей і дорослих всіх вікових та вагових категорій, який зібрав представників майже з усіх регіонів України.

Кількість учасників налічувала 1075 чоловік.

-командний туль.

Всі клуби були представлені найсильнішими складами, конкуренція була просто шалена! Найзапекліша боротьба звісно була в спарингах. Підготовка бійців на найвищому рівні. Бої були видовищними, адже на доянгах показували свою майстерність діючі чемпіони Європи (2019 року) та світу (2018 року).

Господарем та одним з головних організаторів кубку був Житомирський обласний осередок Таеквон – До, що покладало особливу відповідальність на нашу команду.

Команда з Новограда – Волинського налічувала 15 чоловік. Наші спортсмени приймали участь у всіх видах змагань, крім командних. Вдалося вибороти 11 медалей , 9 з них в спарингу, 2 в тулях. Серед них 2 золота (Стецюк А., Нечипорук Т.), 2 срібла – Лукашева К., 7 бронз – Подейко О. (2 медалі), Волощук С., Степанчук В., Шапран Р., Біцький І., Тимощук Д.

Результат для нашої команди на турнірі найвищого рівня в Україні, серед такої кількості спортсменів, можна оцінити як дуже високий, вони склали гідну конкуренцію досвідченим бійцям.

Та відпочивати не доводиться, вже 24 листопада 2019 року в м. Івано – Франківськ, відбудеться всеукраїнський турнір, де також планується участь наших спортсменів.

Житомирська область змогла гідно прийняти гостей з усієї країни, про що свідчать отримані подяки від керівництва Всеукраїнського Союзу Таеквон - До голові Житомирського обласного осередку та людям, які активно допомагали в організації кубку, а саме, Сидорчуку Сергію та Буришину Олегу.

Житомирський обласний осередок дякує батькам, спортсменам, всім, хто був не байдужий до організації такої маштабної події в нашому регіоні.

Інформація Житомирського осередку Таеквон – До.