• Головна
  • У Новоград-Волинському медколеджі відбувся конкурс «Студент року-2019»
14:04, 20 листопада 2019 р.

У Новоград-Волинському медколеджі відбувся конкурс «Студент року-2019»

У Новоград-Волинському медколеджі відбувся конкурс «Студент року-2019», фото-1

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Про це повідомляє Новоград-Волинський медичний коледж. 

Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта. Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості. Вже стало гарною традицією проведення в медичному коледжі розважального конкурсу «Студент року» з нагоди Всесвітнього дня студента. Захід проводився з метою підтримки обдарованої й талановитої молоді, стимулювання розвитку її наукового і творчого потенціалу та відзначення кращих студентів закладу, підвищення рівня професійної підготовки студентів; створення умов для самореалізації особистості та формування організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результати своєї праці.

Критеріями відбору були: особливі здобутки та досягнення у різних сферах студентського життя, участь науково-дослідній роботі, громадська активність та високі успіхи в навчанні.

Змагання в цьому році відбулося надзвичайне: на сцену вийшли сильні, неповторні особистості, кожен з яких справжній лідер. Це студенти ІУ курсу відділень «Лікувальна справа» та «Сестринська справа»: Шадріна Марія, гр. Л/38, Тітова Дарина, гр. С/77, Новорок Анна, гр. С/78, Петрик Ольга, гр. Л/37.

До складу журі було обрано викладачів-професіоналів, а саме: голова журі Віталій Євгенович Скаковськи – завідувач навчально-виробничою практикою; члени журі: Микола Валентинович Драч – заступник директора з навчальної роботи, Микола Миколайович Стаднік – викладач анатомії, методист, Алла Петрівна Боришкевич – викладач інфектології, Наталія Іванівна Мухаровська – методист, викладач зарубіжної літератури, Уляна Богданівна Кейса – викладач акушерства.

Журі оцінювало виступи конкурсантів за такими критеріями: творчий та яскравий підхід у підготовці до конкурсу, сформованість комунікативних, креативних здібностей, володіння засобами самовираження, медійні навики, лідерські якості, аргументованість у відстоюванні точки зору.

Цікавими та змістовними були презентації студентів в конкурсі «Моє життєве кредо»: Анни Новорок «Цінуймо кожну мить життя!», Дарини Тітової «Щодня творити добро!». Студенти довели, що вони є достойним майбутнім України, що ними можна буде гордитися.

На всіх етапах конкурсу були поставлені перед учасниками серйозні, непрості завдання, що підтвердили високий рівень професійних знань, загальної ерудиції, майстерності, ораторського мистецтва.

Студенти пройшли низку випробувань, взявши участь в конкурсах: «Ораторське мистецтво», «Творчий конкурс» та «Професійний конкурс».

Найбільше хвилювання конкурсантам приніс професійний конкурс, який був проведений напередодні. Завдання були цікаві і складні, що викликало бурю емоцій серед учасників і вболівальників. Цікавим для всіх було творче завдання, в якому проявили неабиякі творчі здібності та креатив не тільки учасники конкурсу, а й їх партнери – викладачі коледжу.

Чудово виконали танцювальну композицію «Хто, як не ти?» Новорок Анна з викладачем хірургії Сергієм Вікторовичем Солодовником.

У Новоград-Волинському медколеджі відбувся конкурс «Студент року-2019», фото-2

Ольга Петрик показали неабиякий талан в пісенному батлі «Червона рута» з викладачем хірургії Володимиром Веліковичем Скапчуком. Захоплюючими були сценки на медичну тематику у виконанні наступних пар: Маріі Шадріної та її партнера, викладача фізичного виховання Юлії Анатоліївни Самченко; студентки Дарини Тітової та молодого викладача сестринської справи Іванни Сергіївни Засухіної.

Вболівальники, не стримуючи емоцій, активно підтримували кожного учасника конкурсу.

Визначити переможця конкурсу було нелегко, зазначив Скаковський В.Є. – завідувач навчально-виробничою практикою, голова журі. Кожен учасник виступав достойно. При підрахуванні балів було враховано Інтернет голосування , що проводилося на сайті коледжу.

Найбільшу кількість голосів набрала Тітова Дарина, яка перемогла в «Он-лайн – голосуванні».

У Новоград-Волинському медколеджі відбувся конкурс «Студент року-2019», фото-3

Журі оцінювало конкурсантів за різними номінаціями і обирали найуспішніших та найактивніших студентів коледжу, щоб підвести остаточні підсумки конкурсу.

Нагородження переможців конкурсу «Студент року – 2019» проходило в досить урочистій обстановці. Переможцем конкурсу «Студент року 2019» стала студентка групи С 78/ІУ Тітова Дарина; «Краща за професією» – студентка групи С 78/ІУ Новорок Анна; «Оратор року» – студентка групи Л 37/ІУ Петрик Ольга; «Творча особистість» – студентка групи Л 38/ІУ Шадріна Марія. Всі учасники нагороджені дипломами, цінними подарунками.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо їм подальших успіхів, наполегливості у досягненні поставлених цілей, творчого запалу, ініціативності! Коледж Вами пишається! Так тримати!

У Новоград-Волинському медколеджі відбувся конкурс «Студент року-2019», фото-8

Сподіваємось, що в цей день студенти всього світу, об’єднаються і зітруть всі відмінності між кольором шкіри, мовою і традиціями, а на всій нашій неосяжній планеті цього дня святкуватимуть і радітимуть представники однієї національності під назвою “студенти”. Адже День студента – це свято, яке не знає національностей і віку, це свято, коли на всій нашій неосяжній планеті у цей день святкує і веселиться , окрема категорія людства – “студенти”.

Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Мороз Н.О.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...