![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
14:32, 29 листопада 2019 р.
Як 12-й окремий полк оперативного забезпечення 25-у річницю створення відзначав
12-й окремий полк оперативного забезпечення відзначив 25-у річницю створення. Напередодні 25-ї річниці створення військової частини А3814, 29 листопада, у залі клубу 12-го окремого полку оперативного забезпечення відбулися урочистості.
Багато теплих та щирих слів лунало в цей день на адресу військової частини, бойовий шлях якої насправді розпочався набагато раніше, ніж 25 років тому, адже вона була сформована ще 1 вересня 1968 року як окремий інженерний дорожньо-містобудівельний батальйон.
Крім того, військовослужбовці отримали відзнаки, подяки та почесні грамоти.
Зокрема, за досягнуті успіхи в бойовій підготовці, зразкову військову дисципліну, якісне виконання службових обов’язків та з нагоди 25-ї річниці створення військової частини А3814 почесними грамотами міської ради з грошовою винагородою були нагороджені:
1.Яневіч Сергій Валерійович - заступник командира частини з тилу-начальник тилу військової частини А3814, підполковник;
2. Верич Сергій Іванович – головний сержант взводу-командир відділення роти радіаційної, хімічної, біологічної розвідки батальйону радіаційного, хімічного біологічного захисту військової частини А3814, старший сержант військової служби за контрактом;
3. Тимофієв Валентин Іванович – головний старшина інженерного батальйону військової частини А3814, прапорщик.
Після урочистої частини працівники 31-го Гарнізонного Будинку офіцерів присвятили військовослужбовцям свої творчі номери.
За інформацією відділу інформації та зв’язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
13:01, Вчора
live comments feed...