• Головна
  • "Нові порядки": Як новоград-волинцю дізнатися скільки платити за комуналку по субсидії
10:00, 3 грудня 2019 р.

"Нові порядки": Як новоград-волинцю дізнатися скільки платити за комуналку по субсидії

Субсидія

Субсидія

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» АТ “Ощадбанк” інформує пільговика протягом доби після здійснення перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за дані послуги.

Отже пільговикам, які надали органам соціального захисту населення за місцем отримання пільг інформацію про номер мобільного телефону, АТ “Ощадбанк” щомісяця надсилатиме смс-повідомлення про перерахування коштів підприємствам – надавачам житлово-комунальних послуг за надані пільги. 

Зокрема, у смс-повідомленні зазначається загальна сума нарахованих пільг та сума, яку необхідно доплатити пільговику по кожному виду послуг.

Приклад

Відповідно до платіжок за жовтень п.р., надісланих підприємствами-надавачами комунальних послуг пільговику, сума до сплати становить 723,58 грн., а саме:

– постачання теплової енергії (опалення) – 200 грн;

– централізоване водопостачання – 181,44 грн;

– постачання електричної енергії – 233,64 грн;

– постачання природного газу – 108,5 грн.

У смс-повідомленні, надісланому АТ “Ощадбанк” пільговику, міститься наступна інформація:

Dobruy den. Pilga 481.44 ne

pokryla Elektryka 133.64 Gaz

108.50 Detali v kabineti

Оскільки пільга нарахована громадянину у розмірі 481,44 грн, тому перерахування держаних коштів АТ “Ощадбанк” буде здійснено наступним чином: в повному обсязі плата за опалення – 200 грн, за водопостачання – 181,44 грн, та частково за електропостачання – 100,0 грн. 

Залишок за спожите електропостачання у сумі 133,64 грн. та за газопостачання в сумі 108,5 грн. пільговик оплачує самостійно.

Детальну інформацію щодо розрахунків за надані пільги по організаціям-надавачам житлово-комунальних послуг можна отримати, зареєструвавшись у веб-кабінеті на сайті АТ “Ощадбанк”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...