• Головна
  • Вартість харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Новограда-Волинського у 2020 році
16:04, 11 грудня 2019 р.

Вартість харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Новограда-Волинського у 2020 році

Вартість харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Новограда-Волинського у 2020 році

11 грудня у великій залі Будинку рад під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко (розпорядження міського голови від 04.09.2019 №422(к)) відбулося 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 19 членів виконавчого комітету із 22, які затверджені рішенням міської ради.

У ході засідання було розглянуто 19 рішень. Зокрема, було підтримано рішення «Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», яким з 1 січня 2020 року встановлено: вартість харчування в закладах дошкільної освіти міста на одну дитину в день віком до 3 років в сумі 36,10 грн., віком від 3 до 6 (7) років в сумі 55,64 грн.; вартість одноразового безкоштовного харчування учнів в закладах загальної середньої освіти міста з розрахунку харчування в день на одного учня 1-4 класів 20,60 грн., 5-11 класів 24 грн; вартість буфетної продукції для одноразового безкоштовного харчування в день для учнів шкіл 1-4 класів сіл Маковиці, Майстрів та Майстрова Воля в сумі 20,60 грн.; вартість харчування одного учня в пришкільних таборах відпочинку з розрахунку 40 грн. в день (50% за рахунок коштів батьків, 50% за рахунок коштів міського бюджету).

Крім того, цим рішенням встановлено з 1 січня 2020 року розмір батьківської плати за один день відвідування дитиною закладу дошкільної освіти (60% від вартості харчування), що становить для: ясельної групи 21,65 грн. (кошти міського бюджету 14,45 грн.); дошкільної групи 33,38 грн. (кошти міського бюджету 22,26 грн.).

Звільнено від плати за харчування в закладах дошкільної освіти: 1) сім’ї, де сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (підставою для звільнення довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та соціального захисту); 2) дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; 3) дітей-сиріт; 4) дітей, позбавлених батьківського піклування; 5) дітей з інвалідністю; 6) дітей з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних групах.

Встановлено пільгу щодо плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти у розмірі 50% багатодітним сім’ям, які мають трьох і більше дітей.

Звільнено від плати за одноразове харчування у закладах загальної середньої освіти, в тому числі і в пришкільних таборах: 1) дітей з інвалідністю; 2) дітей-сиріт; 3) дітей, позбавлених батьківського піклування; 4) дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; 5) дітей, з особливими освітніми потребами, які навчаються в класах з інклюзивним навчанням.

Звільнено від плати за харчування в закладах загальної середньої освіти та в закладах дошкільної освіти, в тому числі і в пришкільних таборах: 1) дітей, батьки яких мають статус учасника бойових дій (антитерористичної операції, операції об’єднаних сил або загинули під час виконання службових обов’язків в зоні АТО, ООС) на підставі копії посвідчення учасника бойових дій, або довідки про безпосередню участь в АТО, ООС; 2) дітей, які внутрішньо переміщеними особами із зони АТО, ООС та Автономної Республіки Крим.

Харчування учнів групи подовженого дня буде здійснюватися за батьківські кошти.

Начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук зауважила, що у 2019 році безкоштовним харчуванням забезпечено 1591 дитину у закладах загальної середньої освіти та 728 дітей у закладах дошкільної освіти. У 2020 році кількість дітей пільгових категорій у закладах загальної середньої освіти зросте до 1649 дітей, у закладах дошкільної освіти як і у цьому році становитиме 728 дітей.

Відділ інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #харчування #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...