Українських пенсіонерів переводять на онлайн-обслуговування

Українських пенсіонерів переводять на онлайн-обслуговування

З початку наступного року українських пенсіонерів чекає кардинальна зміна в обслуговуванні. Пенсійний фонд перейде на електронний формат надання послуг.

Так, вже з 1 січня 2020 року пенсіонери зможуть користуватися послугами через мобільний додаток. До нового року в департаменті інформаційних систем і електронних реєстрів закінчать розробку і доопрацювання програмного забезпечення, яке дозволить надавати електронні послуги через мобільний телефон.

Це передбачено постановою правління Пенсійного фонду від 8 серпня 2019 № 11-3.

Для реєстрації на портал необхідно особисто подати заяву до органу Пенсійного фонду та надати документи що засвідчують особу. У разі подання заяви від представника, до заяви необхідно додати документ, що підтверджує повноваження особи.

Для громадян які мають кваліфікований електронний підпис або карту, яка одночасно є пенсійним посвідченням, реєстрація буде проведена автоматично.

Новий сервіс дозволить українським пенсіонерам не стоячи в черзі надати документи для призначення пенсійних виплат в електронному вигляді. Інформування про прийняття рішення про призначення пенсійних виплат буде здійснюватися СМС-повідомленням або на електронну пошту.

Пенсіонери онлайн-обслуговування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі