• Головна
  • Хочеш на роботу до Німеччини у 2020-му?: Розпочався набір на експрес-курс німецької мови в Новограді-Волинському
17:11, 17 грудня 2019 р.

Хочеш на роботу до Німеччини у 2020-му?: Розпочався набір на експрес-курс німецької мови в Новограді-Волинському

Хочеш на роботу до Німеччини у 2020-му?: Розпочався набір на експрес-курс німецької мови в Новограді-Волинському

Німецький ринок праці потребує добре навчених чоловіків і жінок. Іноземні фахівці мають хороші шанси на особливо популярних роботах.

Згідно з дослідженням, проведеним на замовлення Фонду Бертельсманна в лютому 2019 року, Німеччина залежить від імміграції з країн за межами Європи. Очікується, що в середньому близько 114 000 іммігрантів будуть приїжджати з інших країн ЄС щороку. Це означає, що близько 146 000 жінок і чоловіків з країн за межами ЄС повинні були іммігрувати.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель нещодавно відзначила, що її країна потребує кваліфікованих працівників та під час відеозвернення закликала кваліфікованих працівників з-поза меж Європейського Союзу приїжджати працювати до країни, це стосується і громадян України.

За словами Меркель, є багато компаній, які активно шукають кваліфікованих робітників.

"Бізнес не може бути успішним без достатньої кількості кваліфікованих працівників, - сказала вона. - " іншому випадку німецьким компаніям доведеться переміщатися в інші країни".

Підставою для залучення іноземних спеціалістів став новий німецький міграційний закон, який набере чинності з 1 березня 2020 року. Депутати Бундестагу ухвалили його 7 червня 2019 року.

Як передає DW, закон передбачає спрощення працевлаштування працівників-іноземців в усіх без винятку сферах, а не лише у тих, де бракує кваліфікованої робочої сили.

Зокрема втрачає чинність норма, за якою перед працевлаштуванням іноземця з-за меж ЄС роботодавець повинен був перевірити, чи не претендують на це робоче місце громадяни ФРН чи країн-членів ЄС. 

Крім того, тим іноземцям з-за меж ЄС, котрі володіють німецькою мовою та мають відповідну кваліфікацію, дозволять прибути до ФРН з метою пошуку роботи та перебувати тут у статусі шукача роботи до шести місяців. Мінімальний рівень знання німецької мови потенційного шукача роботи з України у Німеччині має бути на рівні А1.

Якщо Ви бажаєте поїхати до Німеччини на роботу, але у Вас недостатній рівень знань німецької мови і компанія "ЛЕҐАНС" у Новограді-Волинському пропонує вивчити німецьку мову до необхідного рівня на експрес-курсі . Ми даємо можливість вивчення німецької мови у Новограді-Волинському. Таким чином, Ви зможете вивчити мову з самого першого рівня або ж поліпшити ті знання, що вже є у найкоротші строки.

У кращих традиціях нашої школи для Вас створюються максимально комфортні умови для вивчення німецької мови - професійний викладач використовує тільки сучасні методики навчання.

Інтенсивний курс - максимально швидке і ефективне вивчення німецької мови у Новограді-Волинському. По закінченню курсу слухач зможе розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Зможе описати простими мовними засобами вигляд свого оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.

Початок занять в січні 2019 року.

Запис телефоном 097-009-57-50

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #Німеччина #курси #німецька
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...