• У Новограді-Волинському відбувся чемпіонат міста з класичних шахів
14:42, 19 грудня 2019 р.

У Новограді-Волинському відбувся чемпіонат міста з класичних шахів

8 – 14 - 15 грудня 2019 року в гарнізонному Будинку офіцерів міста Новограда – Волинського, за підтримки голови міської федерації шахів Миколи Олексійовича Іванюка та Управління у справах сімї, молоді та спорту Новоград-Волинської міської ради, та міського центру «Спорт для всіх» був проведений чемпіонат міста з класичних шахів.

Кількість учасників за спортивною підготовкою:

- кандидатів у майстри спорту – 3;

- першого розрядників - 9;

- другого розряду – 6;

- третього розряду – 4.

Лідерами після першого дня змагань стали кандидат у майстри спорту, чемпіонка Житомирської області серед жінок Ткачук Оксана та першорозрядник, багаторазовий чемпіон міста Новограда-Волинського Слепченко Віктор які набрали по три очка з трьох можливих.

Слідом за лідерами йдуть кандидат у майстри спорту, багаторазовий чемпіон міста Новограда-Волинського Малиновський Микола та першорозрядник Какотко Сергій які набрали по два з половино очка з трьох можливих.

Лідери і в подальшому підтвердили свої лідируючі позиції, не дали шансів амбітній молоді втрутитись в основну боротьбу. За виключенням Слепченко Віктора, який через хворобу, не зміг продовжити боротьбу за чемпіонство. Перемігши в очному протистоянні Ткачук Оксану лідерство захватив Малиновський Микола і в подальшому став переможцем змагань. Наші найщиріші вітання!

Срібним призером стала Оксана Ткачук. Наші вітання!

Бронзовим призером став Какотко Сергій. Наші вітання!

Кращим серед ветеранів став Гороницький Віктор.

Кращою серед жінок стала Наумова Тетяна.

Кращим серед юнаків став Заїка Іван.

Кращою серед дівчаток стала наша зірочка Макеєва Анжеліка.

Всім учасникам першості вручили новорічні подарунки від святого Миколая та грамоти та медалі переможцям першості.