• Головна
  • Села Новоград-Волинського району підключаються до оптичного інтернету
10:53, 23 грудня 2019 р.

Села Новоград-Волинського району підключаються до оптичного інтернету

Мешканці сіл Житомирської області одними з перших відчують переваги користування якісним інтернетом нарівні з містом. Одразу у 24 населених пунктах Житомирщини тривають роботи з підключення до швидкісного оптичного інтернету.

За оцінками міжнародних компаній, розрив між містом та селом у користуванні інтернет-послугами суттєво відрізняється від середньоєвропейського. Це обмежує мешканців віддалених населених пунктів в отриманні сучасних послуг, у тому числі і таких важливих, як медицина. Варто зазначити, що у країні наразі активно впроваджується дистанційна медицина, яка дозволяє мешканцям сіл отримувати консультацію лікаря віддалено. Тільки за умов якісного інтернету селяни зможуть відчути плюси дистанційного лікування.

І от тепер на Житомирщині зможуть користуватися онлайн-благами. В активній стадії підключення до всесвітньої мережі у селах Наталівка, Олександрівка, Заріччя, Полянка, Рижани, Жовтнівка, Дубище, Дідківці, Ігнатпіль, Гладковичі, Іванопіль, Великі Коровинці, Михайленки, Вільшанка, Волосівка, Короченки, Кілки, Корнинське (Радгоспне), Корнин, Словечне, Антоновичі, Тхорин, Верпа, Можари. Окрім швидкого інтернету, місцеві абоненти отримують й інші сучасні сервіси, як-то інтернет-телефонія або Інтерактивне TV. Питання підключення до телебачення особливо актуальне, зважаючи на відключення у січні наступного року від супутника низки українських каналів.

Реалізувати мрію про якісний інтернет мешканцям Житомирської області допоміг національний провайдер Укртелеком, який проклав в області майже 100 кілометрів волоконно-оптичного кабелю.

Оптичний інтернет у селах — це нові можливості для громади та бізнесу. Наприклад, у селі Заріччя активно підключаються до «оптики» аграрії. Це сприяє розвитку економіки не тільки на локальному рівні, а й в Україні в цілому. У селі Олександрівка можливість користування швидкісним оптичним інтернетом отримав соціальний центр. Тут опікуються різними категоріями малозабезпечених сімей, до того ж на базі центру щороку оздоровлюється і відпочиває близько 500 дітей.

Наразі Укртелеком продовжує розширювати географію інтернет-послуг. Роботи з будівництва оптики тривають у 300 населених пунктах різних областей. Зараз оператор надає послуги інтернету у понад 2340 населених пунктах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #села #інтернет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...