У Новограді-Волинському провели бесіду з школярами на тему: «Культура статевих відносин»

У Новограді-Волинському провели бесіду з школярами на тему: «Культура статевих відносин», Ірина Сукач

Культура статевого виховання молоді є досить актуальним питанням сьогодення. Молоді люди нерідко вступають в ранні статеві відносини. Це призводить до низки різноманітних проблем.

Окрім безпосередньої загрози життю, що зростає з поширенням епідемії ВІЛ/СНІДу, наслідками ризикованої статевої поведінки молодої людини можуть бути розлади здоров’я, безпліддя, проблеми у статевих стосунках і стосунках в сім’ї. Важливою соціальною проблемою, пов’язаною з раннім початком статевого життя, є підліткова вагітність. Так, народжуваність серед підлітків становила в останні роки близько 2 випадків на 10000 дівчаток до 14 років включно й понад 10 випадків на 1000 – віком 15–17 років включно. Попри ефективність зусиль щодо зниження рівня небажаної вагітності неповнолітніх дівчат, Україна все ще не досягла показників розвинутих європейських країн.

Завданням кожного педагогічного та медичного працівника є допомога підлітку у вирішенні питань, які виникають з початком статевого дозрівання, висвітлення соціальних, психологічних та медичних проблем, які можуть з’явитись після раннього початку статевого життя.

У Новограді-Волинському провели бесіду з школярами на тему: «Культура статевих відносин», фото-1
У Новограді-Волинському провели бесіду з школярами на тему: «Культура статевих відносин», фото-2 У Новограді-Волинському провели бесіду з школярами на тему: «Культура статевих відносин», фото-3

Студенти 79 групи Михеєва Анастасія, П’ятковська Олександра та викладач акушерства та гінекології, репродуктивного здоров’я та планування сім’ї Кейса Уляна Богданівна відвідали 11 школу з метою проведення круглого столу на тему «Культура статевих відносин». Провели бесіду з школярами 8-класів про ознаки статевого дозрівання, шкідливість ранніх статевих стосунків, проінформували про сучасні методи контрацепції, провели анкетування та переглянули відеофільми про попередження небажаної вагітності.

nvmk.org.ua
Новоград школярі бесіда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі