• Головна
  • У Новограді-Волинському провели бесіду з школярами на тему: «Культура статевих відносин»
16:36, 9 січня 2020 р.

У Новограді-Волинському провели бесіду з школярами на тему: «Культура статевих відносин»

У Новограді-Волинському провели бесіду з школярами на тему: «Культура статевих відносин»

Культура статевого виховання молоді є досить актуальним питанням сьогодення. Молоді люди нерідко вступають в ранні статеві відносини. Це призводить до низки різноманітних проблем.

Окрім безпосередньої загрози життю, що зростає з поширенням епідемії ВІЛ/СНІДу, наслідками ризикованої статевої поведінки молодої людини можуть бути розлади здоров’я, безпліддя, проблеми у статевих стосунках і стосунках в сім’ї. Важливою соціальною проблемою, пов’язаною з раннім початком статевого життя, є підліткова вагітність. Так, народжуваність серед підлітків становила в останні роки близько 2 випадків на 10000 дівчаток до 14 років включно й понад 10 випадків на 1000 – віком 15–17 років включно. Попри ефективність зусиль щодо зниження рівня небажаної вагітності неповнолітніх дівчат, Україна все ще не досягла показників розвинутих європейських країн.

Завданням кожного педагогічного та медичного працівника є допомога підлітку у вирішенні питань, які виникають з початком статевого дозрівання, висвітлення соціальних, психологічних та медичних проблем, які можуть з’явитись після раннього початку статевого життя.

У Новограді-Волинському провели бесіду з школярами на тему: «Культура статевих відносин», фото-1

Студенти 79 групи Михеєва Анастасія, П’ятковська Олександра та викладач акушерства та гінекології, репродуктивного здоров’я та планування сім’ї Кейса Уляна Богданівна відвідали 11 школу з метою проведення круглого столу на тему «Культура статевих відносин». Провели бесіду з школярами 8-класів про ознаки статевого дозрівання, шкідливість ранніх статевих стосунків, проінформували про сучасні методи контрацепції, провели анкетування та переглянули відеофільми про попередження небажаної вагітності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #школярі #бесіда
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...