![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
14:32, 22 січня 2020 р.
У Новоград-Волинському районі люди утворили живий ланцюг єднання
![У Новоград-Волинському районі люди утворили живий ланцюг єднання У Новоград-Волинському районі люди утворили живий ланцюг єднання](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цьогоріч, вже традиційно, на кордоні Житомирської та Рівненської областей жителі утворили символічний ланцюг єдності та розгорнули синьо-жовтий прапор України.
Цьогоріч святкування відбувалися на кордоні Житомирської та Рівненської областей. Серед присутніх: представники Корецького, Гощанського, Пулинського районів, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, керівники сусідніх адміністрацій, депутати районної ради, працівники Новоград-Волинської райдержадміністрації, представники громадських організацій та жителі району. Розпочалось святкування з гімну України.
За словами очевидців, перший такий "живий" ланцюг злуки жителі областей утворили у 1990 році. І з того часу така акція стала традицією під час святкування Дня Соборності України.
Також в перерві між вітаннями керівники Гощанської адміністрації передали «Рушник єднання» далі крокувати Житомирщиною. Наступним буде герб Пулинського краю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...