У Новоград-Волинському ДНЗ №1 «Джерельце» відбувся тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти

У Новоград-Волинському ДНЗ №1 «Джерельце» відбувся тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти, Ірина Сукач

23 січня 2020 року на базі Новоград-Волинського ДНЗ №1 «Джерельце» відбувся тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти м. Новограда-Волинського, які є учасниками проєкту «Сприяння освіті». Регіональний тренер фонду LEGO Foundation Оксана Левандовська ознайомившись з роботою ДНЗ №1 дала високу оцінку завідувачу ДНЗ №1 Лесик В.В. та її колективу щодо ефективності впровадження проєкту в освітню діяльність з метою надання якісних освітніх послуг вихованцям.

Приємно, що 5 закладів дошкільної освіти нашого міста (ДНЗ №1, 2, 4, 16, ЦРД) із 250 по Україні стали учасниками проєкту «Сприяння освіті». У рамках проєкту Фонд забезпечив ЗДО ігровими наборами LEGO, проводить навчання педагогів та надає методичний супровід закладам. Ключовим у співпраці фонду та закладів є якість підготовки педагогів.

У Новоград-Волинському ДНЗ №1 «Джерельце» відбувся тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти, фото-1 У Новоград-Волинському ДНЗ №1 «Джерельце» відбувся тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти, фото-2 У Новоград-Волинському ДНЗ №1 «Джерельце» відбувся тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти, фото-3

Учасники тренінгу вдячні Оксані Левандовській за цікавий змістовний захід, набуті практичні навички реалізації підходу «навчання через гру» у закладі дошкільної освіти та завідувачу ДНЗ №1 за створення комфортних умов для проведення тренінгу.

У 2020 році буде продовжено співпрацю ЗДО міста з фондом LEGO Foundation у рамках проєкту «Сприяння освіті».

Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради

Новоград тренінг садочок LEGO
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі