• Головна
  • Володимир Загривий здобув краєзнавчу премію ім. Миколи Костриці
18:37, 23 січня 2020 р.

Володимир Загривий здобув краєзнавчу премію ім. Миколи Костриці

Голова обласної ради Володимир Ширма 23 січня нагородив переможців Житомирської обласної краєзнавчої премії ім. Миколи Костриці.

За результатами розгляду робіт, що були подані на конкурс, першу премію присвоєно Ірині Копоть за видання народного музею Бориса Лятошинського: щорічник «Митець – культура – виміри часу» (5 випусків) та нотні видання «Музична скарбниця Волині» (7 зошитів); другу премію отримала Віталія Яковлєва за монографію «Бурштиновий промисел Прип’ятського басейну: історія, розвиток, видобуток»; третю премію здобув Володимир Загривий за книгу «Звягель – Новоград-Волинський. Історія. Життя як на долоні». Ще один переможець, якому теж присуджено третю премію, Сергій Хоменко з історико-краєзнавчими фільмами «Відлуння Возвягеля» та  «Рік 1660. Чуднівська битва», відмовився від нагороди.

Нагороджуючи переможців, Володимир Ширма зазначив, що вручення щорічної обласної краєзнавчої премії не тільки підбиває підсумки роботи дослідників Житомирщини впродовж року, а й відкриває нові грані краєзнавчих пошуків.

«Наш край неповторний, прекрасний, і праці сьогоднішніх переможців це повністю підтверджують. Робота краєзнавців — неоціненна, побудована значною мірою на ентузіазмі. Але це частина великої державної роботи і задля науки, і задля національно-патріотичного виховання», - сказав голова обласної ради і закликав краєзнавців подавати на конкурс цього року якомога більше робіт.

Переможцям конкурсу присвоєно звання «Лауреат Житомирської обласної краєзнавчої премії».

Варто зазначити, що згідно з положенням, Житомирська обласна краєзнавча премія виплачується за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування галузі «Культура»: перша премія – дві мінімальні заробітні плати; друга премія – півтори мінімальні заробітні плати; третя премія – одна мінімальна заробітна плата, що встановлені на 01 січня поточного року.

Положення про Житомирську обласну краєзнавчу премію ім. Миколи Костриці можна переглянути у рубриці «Нагороди та відзнаки обласної ради».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...