"Новоградська лікарня" матеріально-технічно підготовлена до впровадження чергового етапу медреформи

"Новоградська лікарня" матеріально-технічно підготовлена до впровадження чергового етапу медреформи

КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» готове до підписання угоди з Національною службою здоров’я України.

Представники проєкту USAID Ukraine у сфері реформування охорони здоров’я консультують Житомирську область як пілотний регіон, де створюється єдиний госпітальний округ.

4 лютого цього року відбувся робочий візит директора Центрального міжрегіонального департаменту Національної служби охорони здоров’я України Володимира Пляцека та старшого радника з питань якості в охороні здоров’я проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» Владислава Одринського, перевірили готовність КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» до підписання угоди з Нацслужбою здоров’я України. Повідомляє Новоград-Волинська міська рада.

"Новоградська лікарня" матеріально-технічно підготовлена до впровадження чергового етапу медреформи, фото-1 "Новоградська лікарня" матеріально-технічно підготовлена до впровадження чергового етапу медреформи, фото-2 "Новоградська лікарня" матеріально-технічно підготовлена до впровадження чергового етапу медреформи, фото-3 "Новоградська лікарня" матеріально-технічно підготовлена до впровадження чергового етапу медреформи, фото-4 "Новоградська лікарня" матеріально-технічно підготовлена до впровадження чергового етапу медреформи, фото-5 "Новоградська лікарня" матеріально-технічно підготовлена до впровадження чергового етапу медреформи, фото-6 "Новоградська лікарня" матеріально-технічно підготовлена до впровадження чергового етапу медреформи, фото-7

У ході робочої зустрічі було перевірено оснащення необхідним обладнанням та стандарти надання медичних послуг закладу відповідно до вимог Національної служби здоров’я України.Відтак, було зазначено, що у 2019 році на капітальні видатки галузі охорони здоров’я з міського бюджету профінансовано 10 034,1 тис. грн. Зокрема, проведено капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії, на що з міського бюджету виділено 1 млн. грн. Також придбано медичне обладнання, в тому числі ультразвукову діагностичну систему експертного класу, систему цифрової візуалізації рентгенівського зображення, комплект обладнання для лапароскопії, автоматичний біохімічний аналізатор на загальну суму 6,6 млн. грн., в тому числі за кошти міського бюджету - 5,5 млн. грн.

Представники Національної служби здоров’я України переконалися, що КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» матеріально-технічно підготовлене до впровадження чергового етапу медичної реформи та готове до підписання контракту з Національною службою здоров’я України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі