• Волейбольна команда Городницької громади стала чемпіоном Житомирщини
17:03, 7 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Волейбольна команда Городницької громади стала чемпіоном Житомирщини

Волейбольна команда Городницької ОТГ другий рік підряд стає чемпіоном Житомирської області з волейболу серед юнаків в залік Гімназіади Житомирщини.

06 лютого 2020 року в місті Баранівка і селищі Першотравенськ відбулися фінальні змагання з волейболу серед школярів.

Про це сайту Новограда-Волинського 04141 розповів тренер городинчан О. Ксенз.

У фінал вийшли 8 команд які по жеребкуванню поділились на дві підгрупи :

група 1 - Городницька ОТГ, Баранівська ОТГ, Попільняньська ОТГ, Станішівська ОТГ,

група 2 - Ушомирська ОТГ, м. Коростень, м. Бердичів, Лугинська ОТГ .

Кожна гра була насичена, динамічна. Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання. Спортивний зал був переповнений глядачами та вболівальниками, які своєю активною та емоційною підтримкою надихали спортсменів на боротьбу.

Волейбольна команда Городницької громади стала чемпіоном Житомирщини, фото-1

Після ігор в групах перемогу святкували команди Городниці та Ушомира які свої ігри впевнено перемогли з рахунком 2-0 . Фінал вийшов дуже цікавим і напруженим ( 2-1 ). Перша партія була за Городничанами , другу впевнено перемогла Ушомирська команда . В третій партії перемогли Городницькі юнаки з рахунком 15-13 і вдруге стали чемпіонами області. Третіми стали команда Станішівської ОТГ перемігши місто Бердичів 2-0.

Волейбольна команда Городницької громади стала чемпіоном Житомирщини, фото-2

Учасники змагань та тренери відмічають хорошу організацію змагань , призери отримали медалі грамоти і кубок.

Вітаємо чемпіонів учнів Городницької школи : Міськова Дмитра, Штерика Едуарда, Шиліна Кирила, Нагалевського Олександра, Костюка Євгена, Чулкова Владислава, Гутеля Антона, Дикуна Олександра, Костюка Дениса, Захарова Івана, Костюка Миколу, Левандовського Мирослава.

Молодці так тримати! Нових перемог, нехай фортуна завжди буде з Вами!

Команди, які брали участь в спортивних баталіях показали гідну майстерність та бажання перемогти. Вже сама кількість учасників змагань є свідченням неабиякої популярності волейболу серед учнів.