Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

армспорт
армспорт

12 лютого 2020 року в місті Новограді-Волинському відбувся чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю серед усіх вікових груп.

Помірятися своїми силами у спортивній залі зібралися не лише хлопці, а й дівчата. На двох столах для армреслінгу силами зібралися помірятися спортсмени, які поприпевні негаразди зі здоров'ям не втратили сили дух та волю до перемоги. Вони дійсно довели, що у спорті немає ніяких обмежень. Для людей з інвалідністю змагання з армспорту - це різноманітність їх буднів та непогана розминка. Перед початком змагань, люди з інвалідністю розминали руки та обговорювали буденні проблеми.

Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-9

Учасники змагалися на ліву та праву руку. Жінки та чоловіки по черзі піходили до столу, бралися за руки та намагалися побороти один одного. В деяких випадках боротьба тривала більше хвилини, а всі присутні затамували подих, щоб побачити переможця в цій “дуелі”.

Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-11 Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-12

В результаті чемпіонату було визначено переможців, які будуть представляти Новоград-Волинщину на змагання вищого рівня. Бажаємо нашим спортсменам подальших яскравих перемог та успіхів у наступних змаганнях!

Як у Новограді проходив чемпіонат з армспорту серед людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО), фото-13

Довідка: Армспорт народився в американському барі Рукоборство – настільна боротьба однією рукою. Учасники змагання ставлять лікті на стіл, зчіплюють руки і намагаються пересилити один одного і тим самим покласти руку суперника на поверхню столу.

Армспорт народився півстоліття тому в американському барі. Він не потребує особливої екіпіровки, приміщень чи обладнання. Головне тут – це сила, спритність і витривалість. На відміну від іншого виду спорту, людина будь-якого віку може отримати шанс виграти змагання з армрестлінгу. З армспорту проводяться чемпіонати світу і Європи.

армспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
9 добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі