Хлопець оригінально освідчився в коханні дівчині на "Фортеці" в Новограді-Волинському (ФОТО, ВІДЕО)

Віталій і Тетяна
Віталій і Тетяна

Надзвичайно гарна подія відбулася сьогодні, напередодні Дня святого Валентина. У самому романтичному місці міста Новограді-Волинському хлопець оригінально освідчився дівчині в коханні.

Гарний вечірній вечір, лише декілька місцевих відпочивають поруч дзвоном на фортеці. Ніхто не міг збагнути звідки почала лунати приємна музика, яку на саксофоні награвав музикант, лише світло акустичної системи видавало місце, де він знаходився. У цей час поруч з фортецею йде сама дівчина, на зустріч їй крокує хлопець з квітами в руках. Він дарує їй квіти, вони цілуються та обнімаються, після чого разом йдуть до дзвона. Пара стоїть поруч з парапетом біля звягельського дзвона та обнімається, у цей час з протилежного берега Случі починає стріляти феєрверк.

Хлопець оригінально освідчився в коханні дівчині на "Фортеці" в Новограді-Волинському (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Хлопець оригінально освідчився в коханні дівчині на "Фортеці" в Новограді-Волинському (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Хлопець оригінально освідчився в коханні дівчині на "Фортеці" в Новограді-Волинському (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 Хлопець оригінально освідчився в коханні дівчині на "Фортеці" в Новограді-Волинському (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

У такій романтичній обстановці, сьогодні 13 лютого 2020 року на комплексі "Фортеця" Віталій освідчився своїй коханій Тетяні, випадковими очевидцями якої стали ми. Поодинокі світлини та відео не можуть передати всієї краси видовища, але все ж слугують гарним прикладом для неординарного освідчення в коханні.

Новоград-Волинський День Валентина кохання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі