• Головна
  • Новоград-волинські танцівниці взяли участь у Міжнародному фестивалі «Східний експрес – 2020»
12:28, 17 лютого 2020 р.

Новоград-волинські танцівниці взяли участь у Міжнародному фестивалі «Східний експрес – 2020»

Новоград-волинські танцівниці взяли участь у Міжнародному фестивалі «Східний експрес – 2020»

На початку лютого студія східного танцю «Есін» (керівник Надія Машковська), що працює у Новоград-Волинському будинку офіцерів, знову довела, що є однією з найкращих. Чотирнадцять дівчат – учениць студії взяли участь у Міжнародному фестивалі «Східний експрес – 2020», що відбувся у місті Київ та привезли додому багато нагород.

Серед найменших дівчат (5-7 років) Соломія Скаковська отримала срібну медаль за соло та золоту за імпровізацію, а Вікторія Ясевіна виборола дві бронзові медалі. Серед дівчат віком 8-9 років Каріна Салко виграла дві золоті медалі за різні стилі імпровізації та срібну за свій танець. Анастасія Миронюк отримала три бронзові медалі за імпровізації та соло. Ілона Байкова виборола дві золоті медалі, одну срібну, та два диплома фіналіста за різні стилі танцю. Марія Нікончик зайняла перше місце за класичний східний танець, два третіх за різні стилі імпровізації, та четверте місце за єгипетський фольклор.

У віковій категорії 10-13 років Анна Нікончик виборола дві срібні медалі за імпровізацію та отримала бронзову за номер соло. Анастасія Березіна посіла четверте місце за свій номер шоу. Вероніка Давидова отримала срібло за індійський танець, бронзу за номер шоу, п’яте та шосте місця за фольклорні танці. Катерина Олександрук виграла срібло за свій номер, а Марія Сідлецька – бронзу. Анна Косянчук виборола срібну та золоту медалі за свій танець та за імпровізацію. У професійній дитячій категорії Марія Машковська виграла дві золоті, одну срібну медалі та два дипломи за четверте і п’яте місця, а Сніжана Процюк – бронзову медаль, диплом за четверте місце та два дипломи за п’яте місце у різних танцювальних напрямках.

Серед дуетів та тріо у студії «Есін» лише золото. Дуети Анни та Марії Нікончик, Катерини Олександрук і Анастасії Березіної, Надії та Марії Машковських – виграли перші місця. Також по золотій медалі отримали дівчата які танцювали тріо: Анастасія Миронюк, Каріна Салко і Соломія Скаковська (за вільну танцювальну композицію та за танець під східні барабани), та Анастасія Березіна, Катерина Олександрук і Анна Косянчук (за класичний східний танець та номер шоу).

Особливо суддям сподобався номер колективом. Марія Машковська, Марія Сідлецька, Вероніка Давидова, Анна Нікончик та Марія Нікончик виконували разом дабку – технічно складний танець неєгипетського фольклору. Судді відзначили дівчат дипломом за перше місце, золотим кубком та подарунковим сертифікатом.

Загалом учениці студії «Есін» привезли додому 27 золотих медалей, 9 срібних, 11 бронзових, 11 дипломів за четверті, п’яті, шості місця та золотий кубок. Вкотре дівчата гідно представили наше місто у світі хореографії на великій столичній сцені. Вітаємо дівчат та їх батьків з перемогами та бажаємо їм подальших успіхів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...