• Головна
  • Розвиток жіночого політичного лідерства в Житомирській області
11:27, 25 лютого 2020 р.

Розвиток жіночого політичного лідерства в Житомирській області

Розвиток жіночого політичного лідерства в Житомирській області

24 лютого в Житомирі відбулася Координаційна зустріч "Стан, проблеми та перспективи розвитку жіночого політичного лідерства в Україні на національному і місцевому рівнях».

 Організатором заходу є Всеукраїнська громадська організація "Ліга жінок-виборців України 50/50", що є в рамках проекту "Відстоювання прав жінок у політиці та процесі прийняття рішень" за допомогою підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

‌Щоб взяти участь в обговоренні на зустріч прибули депутатки місцевих рад усіх органів, представники політичних партій, органів місцевої виконавчої влади, громадських організацій, а також громадсько-політичні активісти, науковці та журналісти.

‌На заході обговорювали досягнення і проблеми розвитку жіночого політичного лідерства в Україні та Житомирській області. Активно виявляли прояви гендерного політичного булінгу як неправомірної технології, брудної форми впливу у сфері політичних комунікацій, діяльності та конкуренції під час виборів. Визначали шляхи інтеграції політичних інститутів, громадянського суспільства, науковців та ЗМІ з метою підтримки жінок-політиків на виборах до місцевих органів влади у 2020 році та протидії прояву гендерного політичного булінгу. А також налагоджували співпрацю між органами державної влади, політичними партіями, громадськими організаціями, представниками освіти, науки та ЗМІ щодо реалізації рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері політико-управлінських рішень та політичної діяльності проти деструктивних форм політичних комунікацій.

‌Учасниці зустрічі в один голос твердять, що для них таке обговорення є корисним, а також дає змогу знайти нові знайомства та залучити нових осіб до співпраці.

Інна Жур

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...