• У Новограді відбувся перший відбірковий турнір чемпіонату області з класичних шахів
22:32, 26 лютого 2020 р.

14-16 лютого 2020 року в гарнізонному Будинку офіцерів міста Новограда-Волинського, за підтримки Житомирської обласної Федерації шахів, Новоград-Волинського міського шахово-шашкового клубу стартував попередній етап чемпіонату Житомирської області з класичних шахів: Новоград-Волинська зона з обчисленням рейтингу -7 турів, швейцарська система.
Головний суддя - Лаговський В.С.
Секретар суддя – Ткачук О.М.

Крім нашого міста подібні попередні етапи чемпіонату Житомирської області пройшли в Житомирі, Коростені та Коростишеві.

Про це повідомляє Новоград-Волинський міський шахово-шашковий клуб.

Новоград-Волинському надавалось три путівки для проходження до півфіналу чемпіонату області. В змаганнях брали участь шахісти, які мають рейтинг нижчий за 2005 балів серед жінок та 2100 балів серед чоловіків. Загалом взяло участь 18 спортсменів, не зважаючи на відсутність ряду зареєстрованих шахістів, боротьба не стала менш напруженою та багатообіцяючою на сюрпризи! Так жодний учасник першості, не зміг уникнути очкових втрат…

Наш провідний шахіст міста Новограда-Волинського, першорозрядник Віктор Слепченко, достойно та рівно пройшов всі тури та набрав 6,5 очка з 7 можливих - став одноосібним переможцем першості. Хочу відмітити нашого юного шахіста Заїку Івана, який незважаючи на свої юні роки, більш ніж достойно боровся зі своїми вже досвідченими колегами, не програвши ні однієї партії та набравши 5,5 очка з 7 можливих - став другим володарем путівки в півфінал. За третю путівку, в заключному турі, повели в очному протистоянні Лепський Анатолій та Лісицький Сергій з смт. Пулини. Більш успішним виявився наш гість Сергій, якій набрав 5 очок з 7 та випередив, за додатковими показниками, Міщука Юрія і заволодів третьою путівкою.