• Головна
  • Основні критерії вибору гаманця рекомендації Crafta.ua
Новини компаній
11:46, 3 березня 2020 р.

Основні критерії вибору гаманця рекомендації Crafta.ua

Новини компаній

Гаманець – це один з обов'язкових атрибутів сучасної людини. Більш того, найпоширеніші моделі характеризуються розширеним функціоналом, в буквальному сенсі, замінюють собою невелику сумочку. Часто, крім грошей у гаманцях також носять банківські та візитні картки, документи, зберігають чеки і квитанції, навіть іноді вміщують смартфони, якщо габарити дозволяють. І коли заходить мова про вибір нового аксесуара за посиланням https://crafta.ua/catalog/koshelki/ , то основним критерієм є його практичність. Враховуючи різноманітність видів гаманців, варто розібратися в їх експлуатаційних характеристиках та властивостях, перш ніж купувати новий.

Основні критерії вибору

Основні критерії вибору гаманця рекомендації Crafta.ua, фото-1

При купівлі нового гаманця, варто орієнтуватися на наступні характеристики:

  1. Функціональність.

  2. Матеріал.

  3. Розмір.

Розглянемо кожен критерій детальніше.

Обираємо практичний аксесуар

Функціональність виробу безпосередньо залежить від моделі та особливостей конструкції. Цей критерій є одним з основних для тих, хто шукає гаманець-органайзер. Якщо він потрібен не тільки для грошей, а передбачається також носіння в ньому документів, карток та іншої необхідної всячини, то варто вибирати модель з декількома відділеннями. Їх кількість може бути різною, але в середньому для нормальної функціональності достатньо:

  • 1 монетниці;

  • 2-4 для купюр, квитанцій, чеків;

  • від 4 кишеньок під банківські і дисконтні карти, візиток.

Якщо планується носіння прав або паспорта нового зразка, зручним буде виріб з прозорим невеликим відділенням, тоді документ можна пред'являти, не витягуючи.

Звертаємо увагу на матеріал

Для виготовлення гаманців використовується різна сировина: натуральна і штучна шкіра, імітація замші, текстиль. Тип матеріалу безпосередньо визначає 3 інших важливих параметри:

  • довговічність;

  • стійкість до зношування;

  • вартість.

Найдорожчі, але й найбільш міцні, надійні - шкіряні моделі. Натуральний матеріал виглядає дорого і солідно, чому і вироби виходять респектабельними та гарними. Шкіра стійка до зносу, гаманець цілком може прослужити кілька років. Однак не варто піддавати такі вироби впливу вологи і прямих сонячних променів, інакше матеріал швидко прийде в непридатність (з'являться тріщини, заломи).

Популярні також моделі з еко-замші. Виглядають вони симпатично, матеріал з матовою текстурою приємний на дотик. Однак штучна замша або нубук за експлуатаційними характеристиками істотно поступаються натуральній сировині (яка дорога й рідкісна). Вони досить сильно схильні до зносу, швидко протираються, чистити їх проблематично. Не варто також сподіватися, що гаманці з штучної замші або нубука прослужать довго. Навіть при акуратному використанні матеріал буде затиратися, чому зовнішній вигляд стане неохайним.

Текстильні моделі зустрічаються нечасто. Головна їхня перевага в доступності і простоті догляду (можна навіть прати в машинці). Однак виглядають такі вироби досить просто. Термін їх служби залежить від якості пошиття та матеріалів. Найбільш поширені варіанти з текстилю – спортивні гаманці.

Визначаємо оптимальний розмір

У цьому питанні варто орієнтуватися на власні потреби та умови експлуатації. Наприклад, якщо ви звикли носити аксесуар в кишені, то варто звернути увагу на моделі подвійного або потрійного складання. Вони компактні, але вміщують майже стільки ж, як повнорозмірні вироби. Єдине, що варто врахувати: товщина. Зазвичай моделі потрійного складання об’ємніші, але і менші по розміру за звичайні портмоне. А ось любителям носити аксесуар в рюкзаку, портфелі або сумці можна вибирати повнорозмірні варіанти.

Актуальне це питання і для жінок. При купівлі певної моделі, варто врахувати, поміститься чи новий гаманець в сумочку. В іншому випадку, доведеться міняти ще і її.

Зорієнтуватися у розмірах можна, вивчивши основні моделі та їх особливості:

  • прямі. Це класичні повнорозмірні вироби, в яких купюри розміщуються без складання. Найбільш характерна така форма для жіночих гаманців, але також є і чоловічі варіанти: breast wallet, traveller;

  • портмоне. Бувають на 2 і 3 складання: bi-fold і tri-fold wallet . Головна перевага – компактність. Їх зручно носити в невеликих сумочках, кишенях. Такі вироби найбільш часто зустрічаються серед чоловічих аксесуарів;

  • затискачі для грошей. Це чоловічий варіант. Зовні це металева «прищіпка», яка може бути доповнена футляром з шкіри або PU з невеликим кишенькою під монети і 1-2 відсіком для карток. Плюс таких виробів в компактності, але функціональність обмежена.

Варто відзначити ще один важливий момент для любителів ексклюзивних рішень. На маркетплейсі Crafta.ua можна підібрати аксесуар ручної роботи в оригінальному оформленні. А якщо є нестандартні побажання, то багато майстрів охоче приймають закази на виготовлення в індивідуальному дизайні – це вигідна можливість замовити гаманець на свій смак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...