Будівництво хірургічного корпусу в Новограді-Волинському завершать за підтримки ДФРР

Будівництво хірургічного корпусу в Новограді-Волинському завершать за підтримки ДФРР, Ірина Сукач

У Новограді-Волинському вже майже сім років тому розпочали будівництво нового хірургічного комплексу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання. Об’єкт так і залишився недобудованим. Наразі завдяки голові ОДА хірургічний комплекс включили до проєктів ДФРР області на 2020-2021 роки і корпус буде завершений.

«Ми не могли залишитися байдужими до такого довгобуду як новий хірургічний корпус Новоград-Волинської лікарні. Звичайно, що будівництво цього об’єкту буде продовжено. Ми включили корпус в проєкти, які будуть фінансуватися в області за рахунок ДФРР», – наголошує голова ОДА Віталій Бунечко.

До голови ОДА за підтримкою у цьому питання зверталися депутати обласної ради – Олександр Ющенко, Степан Нусбаум, Віктор Мельник. Разом із ними Віталій Бунечко відвідав довгобуд у Новограді-Волинському.

Начальник управління охорони здоров’я Новоград-Волинської міської ради Любомир Дутчак розповів, що корпус почали будувати ще у 2013 році. Потім три роки там взагалі нічого не робили. І у цьому році продовжать будівництво нового хірургічного корпусу.

«Нам потрібне новий корпус, адже старе відділення збудоване понад 100 років тому. Там дерев’яні перекриття, які вже руйнуються», – відмічає Любомир Дутчак.

Довідково.  Проєктом «Будівництво хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання» передбачено будівництво нового 4-х поверхового лікарняного блоку хірургічного профілю. У корпусі буде розміщено вісім операційних, блок інтенсивної терапії на 16 ліжок та стерилізаційну.

На реалізацію проєкту у 2020 році передбачено 35,99 млн грн., з яких: 30,99 млн грн спрямують з ДФРР,  5,0 млн грн з місцевого бюджету.

На сьогодні виконано роботи з перенесення усіх зовнішніх інженерних мереж, зведено каркасну будівлю, виконали роботи зі спорудження закритої трансформаторної підстанції в якій вже завершено опоряджувальні роботи. Строк  реалізації проєкту – 2021 рік.

хірургічний коспус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі