Контроль за дотриманням умов карантину у Новограді здійснюватимуть правоохоронні органи

Контроль за дотриманням умов карантину у Новограді здійснюватимуть правоохоронні органи, Ірина Сукач

Під головуванням т.в.о. міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко та за участю заступників міського голови і голови РДА 16 березня 2020 року відбулась нарада з керівниками силових структур та медичної галузі. Під час робочої зустрічі опрацьовано координацію зусиль в стримуванні розповсюдження короновірусної інфекції СОVID-19, зокрема в сфері проведення контролю за дотриманням карантинних заходів в Новоград-Волинській міській ОТГ.

Що це за карантинні заходи? Отож, на території Новограда-Волинського з 13 березня по 3 квітня введено карантинні обмеження:
- заборонено проведення будь-яких святкових та масових заходів;
- призупинено діяльність навчально-виховних закладів;
- вводиться призупинення роботи закладів непродовольчої торгівлі (магазинів та ринків за виключенням продуктових) та діяльність культурно-розважальних закладів;
- заборонена стихійна торгівля;
- перевізників громадського транспорту зобов’язано здійснювати постійну дезінфекцію;
- керівникам закладів, установ та організацій, підприємств
усіх форм власності та господарювання на час карантину рекомендовано надавати працівникам відпустки та можливість працювати дистанційно, а в приміщеннях забезпечити проведення постійних щоденних заходів з дезінфекції;
- в закладах, установах та організаціях, підприємствах усіх форм
власності, які відвідують громадяни (поліклініка, магазини, державні
установи, аптеки, житлово-комунальні служби, поштові та банківські
заклади, вокзали тощо) обмежити одночасне перебування великої кількості відвідувачів.

Тим часом, мешканці Новоград-Волинської міської ОТГ також мають дотримуватись карантинних правил, а саме мінімізувати відвідування державних установ (закладів соціального захисту, відділень Пенсійного фонду тощо), лікарні, закладів громадського харчування, житлово-комунальних служб, поштових та банківських закладів, вокзалів, супермаркетів і т.д.

Контроль за дотриманням умов карантину здійснюватимуть відповідальні структурні підрозділи органів місцевого самоврядування та органи контролю, силові структури згідно з визначеними інструкціями. У випадку виявлення порушень або ж недотримання умов карантину, порушники будуть притягнуті до відповідальності. Наразі правоохоронні органи перейшли в посилений режим несення служби та розпочали проведення рейдів на постійній основі.

Також розроблено схему отримання і передачі оперативної інформації про виявлення ймовірного хворого (підозрілого) із сигнальними ознаками СОVID-19, а також механізм розслідування ймовірних випадків захворювання.

Шановні мешканці Новоград-Волинської міської ОТГ! Дотримуйтесь правил карантину. На порушників чекатимуть штрафи або кримінальна відповідальність. Уникайте фейкових новин, перевіряйте дані на офіційних ресурсах державної влади і не поширюйте хвилювання серед своїх близьких.

Просимо дотримуватись правил особистої гігієни (ретельно мийте руки, застосовуйте антисептичні засоби) та утримайтесь від відвідування місць з великою кількістю людей. При перших симптомах занедужання звертайтесь в телефонному режимі до свого сімейного лікаря, або ж на номер «гарячої лінії» КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради (04141) 3-54-40 (з 8:00 до 20:00 год.).

Довідково: розпорядженням від 06.03.2020 року № 44 (о) «Про запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади» обмежено проведення будь-яких масових заходів з 6 березня по 05 квітня 2020 року.

Рішенням позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня було введено з 13 березня по 3 квітня карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусу серед населення (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2575870782740623&id=1723574121303631&hc_location=ufi).
Крім того, ще ряд заходів затвердили на засіданні надзвичайної комісії щодо запобігання занесенню і поширенню випадків COVID-19, яке відбулося 13 березня (https://www.facebook.com/1723574121303631/posts/2576821015978933/).

Прийняті рішення є обов’язковими для виконання на всій території Новоград-Волинської міської ОТГ.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
5.5 добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі