Реєстрацію шлюбів на Житомирщині тимчасово скасували

Реєстрацію шлюбів на Житомирщині тимчасово скасували, Олександр Сукач

У відділах державної реєстрації актів цивільного стану області від сьогодні обмежили прийом громадян. Про це  розповіла керівниця обласного відділу державної РАЦС Світлана Шостак.

За її словами, людей приймають лише з питань реєстрації актів смерті та народження. Заяв на реєстрацію шлюбів не приймають. Церемонію розписування проводять тільки у тих, хто подав заяви до 13-го березня.

У житомирському міжміському відділі реєстрації актів цивільного стану працюють у захисних медичних масках. Суспільному розповіли, що просять одягати маски і відвідувачів. Зокрема, про це свідчить оголошення, яке розмістили на дверях закладу. А щоб запобігти скупченню людей у закладі, перед входом з людьми спілкується працівник відділу.

Сьогодні, 17-го березня, у житомирському міжрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану працює Олена Платоненкова. Вона зустріла пару, яка подала заяву до реєстрації шлюбу.

Житомирянин Валентин: "Ми скасували урочистості, і тому ми хотіли перенести саму церемонію реєстрації шлюбу, яку було призначено на 20-го березня".

Олена Платоненкова: "З приводу вашої державної реєстрації на 20-те березня, то вона стоїть у плані. Єдине, що вам треба буде, це одягти маски і на самій церемонії можуть бути присутні тільки 10 осіб. Ще є варіант – можна просто зареєструвати шлюб, а перенести саму церемонію. Якщо ви бажаєте перенести, то приходите до нас із паспортами і пишете заяву".

Житомирянин Валентин: "Ми подали заяву близько 2 місяців тому і наразі , звичайно, засмутилися. Але розуміємо, що це необхідні дії влади, тому підтримуємо це рішення."

Світлана Шостак: "Взагалі у нас в області до 13-го березня 2020 року подано більше 200 заяв, які будуть розглянуті, і реєстрація в штатному режимі відбудеться. Але єдине, що прийом громадян проводитиметься з 10-ї до 12-ї години. Ці заходи прийняті з метою непоширення короновірусу СOVID-19. Тобто введені карантинні обмеження з 12-го березня по 3 квітня. Відповідно обмежено роботу відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Єдине, що безперебійно буде здійснюватися прийом громадян виключно з питань державної реєстрації народжень, смерті, видачі документів, що підтверджують родинні відносини з померлим для підзахоронення і реєстрація шлюбів за заявами, які були подані до 13-го березня".

Житомирщина реєстрація шлюб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі