Представники релігійних конфесій Новограда-Волинського озвучили правила поведінки у храмах

Представники релігійних конфесій Новограда-Волинського озвучили правила поведінки у храмах, Ірина Сукач

18 березня 2020 року у великій залі Будинку рад відбулась зустріч представників міської влади та духовенства. Т.в.о. міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко та заступник міського голови Оксана Гвозденко узгодили зі священнослужителями заходи безпеки, які мають бути запроваджені у храмах через пандемію коронавірусу.

Зокрема, Олена Пономаренко зазначила, що на рівні міста вживається ряд заходів щодо стримання розповсюдження хвороби та прийняті необхідні обмежувальні правила. Тому, використовуючи силу Божого слова, яке духовенство несе вірянам, Олена Анатоліївна закликала з максимальною відповідальністю підійти до дотримання карантинних умов у храмах. Лідери церков мають з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

В свою чергу духовенство закликає вірян з уважністю та розумінням поставитися до рекомендацій, рішень та заходів з боку держави та органів місцевого самоврядування, органів охорони здоров’я. Щоб уникнути загрози здоров’ю та життю громадян, на рівні держави заборонені масові заходи за участю понад 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями. Тобто на одному Богослужінні у храмах може перебувати одночасно не більше 10 осіб.

Священнослужителі підтримали утримання від практики цілування та фізичного контакту з іконами та іншими богослужбовими речами. Ці практики можна замінити малим поклоном з прихиленням голови.

Представники релігійних конфесій Новограда-Волинського озвучили правила поведінки у храмах, фото-1 Представники релігійних конфесій Новограда-Волинського озвучили правила поведінки у храмах, фото-2 Представники релігійних конфесій Новограда-Волинського озвучили правила поведінки у храмах, фото-3

Крім того, було закликано парафіян старшого віку, які перебувають у підвищеній групі ризику, утриматись від відвідування храмів, а проводити молитви вдома. Також громадяни повинні з підвищеною увагою ставитися до особистої гігієни та використовувати засоби дезінфекції. Але ще більше захищати душі від вірусів паніки або ж навпаки байдужості. У час труднощів необхідно стати один для одного розрадою в тривогах, пам’ятаючи, що часто звичайний людський жест підтримки, щира посмішка та люб’язне слово здатні відігнати з людського серця страх, смуток і тривогу та запалити в людських душах світло надії та життя.

Відділ інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

Новоград віряни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі