Попри карантин новоградські лісівники продовжуються саджати дерева

Попри карантин новоградські лісівники продовжуються саджати дерева, Олександр Сукач

Хоча епідеміологічна ситуація в області є вкрай складною, проте ліс потрібно посадити. Бо нині для цієї справи - саме час.

   «Лісове господарство є стратегічною галуззю для Житомирщини, тому ДП "Новоград-Волинське ДЛМГ" продовжує працювати, звичайно ж, дотримуючись усіх умов карантину.

  •      На весну 2020 року заплановано посадити на землях ДЛФ 145 га лісових культур, зробити підготовки грунту під лісові культури поточного року 61 га, посадити плантації новорічних ялинок 5 га, провести доповнення лісових культур 120 га, посіяти розсадники 1,5 га, провести догляди за лісовими культурами на площі 1200 га, та зібрати 5000 кг насіння.

  Станом на 23.03.2020р на землях ДЛФ посаджено 130 га лісових культур та висаджено 650 тис. сіянців, що складає 90% від плану. 

Для посадки та доповнення лісових культур використовується власний посадковий матеріал, вирощений в розсадниках та теплицях. Вільха чорна та береза повисла заготовлені з-під пологу лісу.

Створено 5 га плантацій новорічних ялинок при плані 5 га (100%). При плані 1,5 га посівів в розсадниках та теплицях фактично посіяно 1,0 га, що складає (67%) в тому числі в контрольованому грунті 0,05 га. Проведено доповнення лісових культур на площі 50 га, при плані 120 га (42%). Заготовлено та перероблено на шишкосушарці 6800 кг шишок сосни звичайної та 70 кг шишок модрини європейської, з яких отримано та відправлено на апробацію 68 кг насіння сосни та 2 кг насіння модрини європейської.

Ліс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі