Новоград-Волинський водоканал нагадує: Карантин не відміняє оплати за спожиті послуги

Новоград-Волинський водоканал нагадує: Карантин не відміняє оплати за спожиті послуги, Ірина Сукач

Шановні мешканці міста!!!!

З початком карантинного режиму рівень оплати споживачами КП НВМР «ВУВКГ» за використані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення істотно знизився. Нагадуємо, що від сплати рахунків за послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення залежить стабільна робота підприємства, а отже і безперебійне водопостачання та водовідведення у Ваших будинках.

Сьогодні кожен із Вас може здійснити оплату, не виходячи з дому, з допомогою онлайн-сервісу https://vodokanal.04141.com.ua/page/onlajn-oplata.

В нинішній критичній ситуації діяльність стратегічно важливого підприємства залежить від кожного споживача. Від своєчасної плати за воду залежить і ваш добробут, стабільне і безперебійне водопостачання.

Також ми продовжуємо ліквідовувати всі аварійні ситуації на мережах і забезпечувати активну діяльність підприємства в умовах карантину.

Попри те, що на період карантину споживачі не звільняються від своєчасної оплати за послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, а лише не буде нараховуватися пеня, від своєчасної оплати, як ніколи раніше, залежить стабільне і своєчасне надання послуг водопостачання і водовідведення.

Пам’ятайте, що миття рук водою з милом ефективно запобігає інфікуванню короновірусом!

Бажаємо Вам здоров’я!

 Адміністрація КП НВМР «ВУВКГ»

Новоград водоканал оплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі