• Головна
  • Як випікають хліб на Новоград-Волинському хлібозаводі в умовах карантину (ВІДЕО)
20:09, 10 квітня 2020 р.

Як випікають хліб на Новоград-Волинському хлібозаводі в умовах карантину (ВІДЕО)

Як випікають хліб на Новоград-Волинському хлібозаводі в умовах карантину (ВІДЕО)

Сьогодні не лише в Україні, а й в цілому світі склалася складна епідеміологічна ситуація. Людство переживає пандемію небезпечного інфекційного захворювання – COVID 19 (корона-вірусу), але навіть в такий непростий час Новоград-Волинський хлібозавод» продовжує випускати якісну та безпечну продукцію, йдеться на сторінці підприємства.

Ще до настання карантинного положення, дбаючи про здоров’я кожного свого споживача - на хлібозаводі запровадили і сертифікували виробництво за стандартом ДСТУ ISO 22000:2007 «Системи управління безпечністю харчових продуктів».

Сьогодення вимагає посилення усіх заходів безпеки. Тому додатково на прохідній підприємства медичними сестрами здійснюється скринінг (вимірювання температури всіх працівників). У виробниче приміщення вони проходять через дезбар’єр, який забезпечує дезінфекцію рук та підошви взуття. Всі працівники підприємства забезпечені засобами індивідуального захисту. Значно посилені санітарно-гігієнічні вимоги і до дезінфекції робочих місць, і до обробки автотранспорту.


На період карантинних заходів ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» перейшов на 100% пакування хлібобулочних виробів, щоб захистити продукцію від можливих вірусних чи бактеріальних загроз й по-за виробництвом, а, відповідно, й споживачів нашої продукції.

На хлібзаводі запевняють, що на період карантину ціни на хлібопродукцію підвищуватися не будуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...