• Головна
  • У Новограді-Волинському здійснили перевірку території полігону твердих побутових відходів
12:06, 23 квітня 2020 р.

У Новограді-Волинському здійснили перевірку території полігону твердих побутових відходів

Про ситуацію на полігоні ТПВ

Задля перевірки виконання доручень 22 квітня т.в.о. міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко здійснила виїзд на територію полігону твердих побутових відходів, що знаходиться в урочищі Ржатківка.

Для придбання та встановлення на зазначеному об’єкті вагів, з метою контролю обсягів фактично прийнятих відходів, на засіданні 36-ї сесії міської ради 31 жовтня 2019 року управлінню ЖКГЕ та КВ міської ради з міського бюджету було спрямовано 370 тис. грн. Ваги у 2019 році було придбано, однак так і не введено в експлуатацію. Не облаштовано і під’їздні дороги до вагів.

Побутовим сміттям захаращено частину території, яка не належить полігону ТПВ. Оскільки перший пусковий комплекс І-ї черги полігону вичерпав свій ресурс, а другий пусковий комплекс І черги – не введено в експлуатацію.

Також не вирішено питання щодо облаштування освітлення полігону ТПВ. Електромережу лише частково підведено та не підключено.

Крім того, спостерігаються осередки загоряння та тління побутового сміття. Перші випадки було зафіксовано весною минулого року, горіння та тління відбувалося зсередини, залягало глибоко, а тому фахівці не виключали можливість повторного загоряння. Для ліквідації осередку загоряння на полігоні твердих побутових відходів рішенням позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 березня 2020 року було спрямовано 151 тис. 150 грн. Відповідні роботи проводяться.

Результатом перевірки стало рішення т.в.о. міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко створити комісію з питань службового розслідування доцільності використання бюджетних коштів та дотримання правил експлуатації полігону твердих побутових відходів.

Відділ інформації та зв'язків
з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Михайло.
23 квітня 2020 р., 18:11
Роками виділяються кошти які ідуть "в нікуди".Чому за це ніхто не відповідає?
Оголошення
live comments feed...