• Головна
  • Новоградський водоканал звернувся з проханням до споживачів послуг
11:13, 14 травня 2020 р.
1

Новоградський водоканал звернувся з проханням до споживачів послуг

Новоградський водоканал звернувся з проханням до споживачів послуг

Відповідальні споживачі забезпечують безперебійність послуг Водоканалу міста!!!

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровід-каналізаційного господарства» закликає мешканців міста звернути увагу на важливий момент: оплата своїх рахунків за послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Підприємство  вдячне абонентам, які у цей складний час продовжують сплачувати за спожиті послуги, адже для підприємства надзвичайно важливо закупити реагенти для дезінфекції питної води, спожиту електроенергію яка займає левову частку в тарифі централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, засоби індивідуального захисту для працівників, матеріали, необхідні для проведення ремонтних робіт, комплектуючі для техніки.

Інших джерел надходження коштів, крім як оплати за спожиту воду та водовідведення, в нас немає.

Закликаємо вас сплатити усі платежі вчасно через онлайн-платформи, а також допомогти своїм старшим родичам та сусідам похилого віку, не виходячи з власної домівки через систему миттєвої оплати комунальних послуг Приват24.

Від ваших платежів напряму залежить робота підприємства, а отже і безперебійне водопостачання та водовідведення у ваших домівках!

Також нагадуємо, що згідно ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 5 липня 2019 року № 690 п.41.6 виконавець має право обмежити (припинити) надання послуг у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі в порядку і строки, встановлені законом.

По закінченню обмежень щодо карантину, КП НВМР «ВУВКГ» має намір формувати перелік абонентів-боржників, які будуть обмеженні від послуг водопостачання/водовідведення.

Мережа водопроводу та каналізації є критично важливою інфраструктурою, відіграє одну із ключових ролей у охороні здоров’я та її постійна доступність є важливою умовою підтримки особистої гігієни

Дякуємо за порозуміння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Яяя
14 травня 2020 р., 15:48
а вы кредит возьмите :)
Оголошення
live comments feed...