• Головна
  • Хто з соцпрацівників громади може претендувати на доплату під час карантину?
18:19, 26 травня 2020 р.

Хто з соцпрацівників громади може претендувати на доплату під час карантину?

Хто з соцпрацівників громади може претендувати на доплату під час карантину?

Згідно Закону №540, працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома) на час карантинних заходів, передбачаються додаткові (до встановлених законодавством) доплати до заробітної плати. Про це повідомили в Офісі реформ у Житомирському РВ АМУ.

«29 квітня Кабінет Міністрів затвердив постанову №375: встановив доплату працівникам надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома), у граничному розмірі до 100% заробітної плати», - уточнив консультант з бюджетних питань у Житомирській області Сергій Гаращук.

Мінсоцполітики наказом від 22.05.2020 №321 затвердило перелік посад працівників-надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які зможуть отримати доплату:

·Педагог соціальний / фахівець із соціальної роботи;

·Фахівець із соціальної допомоги вдома;

·Соціальний працівник;

·Соціальний робітник;

·Фахівець з фізичної реабілітації;

·Практичний психолог / психолог.

Відповідно до постанови №375, уточнює експерт, персональний перелік працівників, яким встановлюється доплата, визначається керівником відповідного підприємства, установи та організації.

Доплати здійснюються за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, передбачених за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...