• Головна
  • Екологи хочуть заборонити використовувати полігон побутових відходів Новограда-Волинського через порушення
17:29, 1 червня 2020 р.
2

Екологи хочуть заборонити використовувати полігон побутових відходів Новограда-Волинського через порушення

Екологи хочуть заборонити використовувати полігон побутових відходів Новограда-Волинського через порушення

Державною екологічною інспекцією скерована позовна заява про часткове зупинення діяльності полігону твердих побутових выдходів у Новоград-Волинському районі.

На виконання доручення Прем’єр – міністра України з 04 по 17 березня поточного року працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Комунальним підприємством «Шляхрембуд» Новоград – Волинської міської ради де виявлено грубі порушення експлуатації полігону в частині приймання та захоронення твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка на території Чижівської сільської ради Новоград - Волинського району Житомирської області. Комунальному підприємству надано припис про усунення виявлених порушень. Посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.


Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу 20.05.2020 проведено перевірку виконання вимог припису. За результатами вказаного заходу державного нагляду (контролю) встановлено, що вимоги припису не виконані.


Державною екологічною інспекцією Поліського округу підготовлено та скеровано до суду позовну заяву про застосування заходів реагування до КП “Шляхрембуд”, шляхом часткової зупинки діяльності, а саме: заборонити експлуатацію полігону в частині приймання та захоронення твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка на території Чижівської сільської ради Новоград - Волинського району Житомирської області до моменту усунення грубих порушень вимог природоохоронного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#полігон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Вася
2 червня 2020 р., 10:49
Одне з досягнень команди Віктора Весельського!
Олександр
2 червня 2020 р., 16:48
Давай не будем вивозити сміття . засерем все місто.що не знають що робити? Чи не хоче наша влада. Чекають , що? Хтось приїде і зробе?
Оголошення
live comments feed...