• Головна
 • Чому з вивченням англійської часто виникають проблеми у дітей?
Новини компаній
15:00, 3 червня 2020 р.

Чому з вивченням англійської часто виникають проблеми у дітей?

Новини компаній

Англійська мова уже давно здобула статус мови міжнародного спілкування. Бізнес, політика, економіка, наука, освіта активно використовують англійську як головний інструмент міждержавної взаємодії та обміну досвідом. Це найпоширеніша іноземна мова. Нею розмовляють дві третини населення світу.

Англійська – необхідна умова працевлаштування у міжнародну компанію. Як закордоном, так і в Україні, роботодавці вимагають рівень не нижче Upper Intermediate. Програміст, журналіст, дизайнер, перекладач, менеджер, маркетолог та багато інших добре оплачуваних професій не обходяться без знання англійської.

Англомовні навички знадобляться для здобуття вищої освіти за кордоном, отримання громадянства, участі у стажуванні, сертифікованих програмах обміну, конференціях. Перегляд англомовних передач, фільмів, знайомство з новинами, читання художньої літератури в оригіналі вимагає хорошої мовної компетенції. Знання мови на достатньому рівні знадобиться й туристам.

Чому з вивченням англійської часто виникають проблеми у дітей?, фото-1

Які труднощі виникають в дітей у школі під час вивчення англійської мови?

Шкільне навчання має безліч недоліків. Учитель просто не в змозі застосовувати індивідуальний підхід при великій кількості учнів у класі та обмеженому часі уроку. Часто вчитель не звертає увагу на дітей, які відстають, а орієнтується на активних. Діти, що пропустили декілька уроків, не можуть наздогнати більшість класу. Предмет їм дається все важче, тож інтерес до його вивчення згасає.

Погана оцінка може стати бар’єром до навчання, оскільки змушує дитину порівнювати себе з іншими. Самостійно опанувати складну граматичну тему з англійської дуже складно. Якщо учень не закріпить певну систему розуміння граматики або вимови, надалі труднощі з навчанням тільки поглиблюватимуться.

Шкільний урок досить поверхово подає матеріал. Викладання ведеться сухо та нецікаво. Дітей навантажують теорією, одноманітними завданнями.

Тож під час вивчення англійської учні стикаються з багатьма проблемами:

 • відсутність належної уваги вчителя;
 • необ’єктивна оцінка знань;
 • неможливість самостійно наздогнати пропущений матеріал;
 • поверховість пояснення;
 • недостатність практичної роботи

Чому репетитор англійської мови значно ефективніший, ніж шкільний учитель? Як проходять заняття з репетитором?

Приватний педагог приділяє максимум своєї уваги конкретному учневі. При цьому розробляється індивідуальна навчальна програма, яка адаптується до здібностей і запитів учня. Викладач застосовує методики, що дозволяють знайти підхід до будь-якої дитини та мотивувати її до вивчення англійської. Навіть маючи нульовий рівень, можна швидко опанувати мову за рік-півтора.

Репетитори з англійської мови розробляють заняття, які повністю відповідають державним стандартам освіти, вимогам міжнародних екзаменів. Корінний носій мови допоможе розвинути навички ситуативного спілкування і поставити правильну вимову.

Кожен урок обов’язково охоплює 4 види мовленнєвої діяльності. Спочатку виконуються завдання на читання та сприйняття мови на слух, потім – письмо та говоріння. Педагог намагається давати вправи відповідно до практичних потреб застосування мови.

Тож англійська з репетитором має наступні переваги:

 • надійний педагогічний контроль;
 • гарантована якість навчання;
 • негайне виправлення помилок;
 • якісні навчальні матеріали;
 • зручний графік занять

Англійська – запорука успіху дитини у майбутньому

Батькам не варто розчаровуватись з приводу поганих оцінок дитини та звинувачувати її у низькій успішності. Розібратися з величезним навантаженням темами і граматичними правилами допоможе репетитор. Англійська мова передбачає клопітку самостійну роботу, занурення у середовище лексики та живого спілкування.

Знайти хорошого викладача нескладно. У пошуковій системі вписуємо запит, скажімо «шукаю репетитора з англійської мови, Новоград-Волинський». Далі знайомимося з анкетами викладачів. Під час пошуку слід зважати на:

 • якість вищої освіти;
 • періодичність підвищення кваліфікації;
 • досвід роботи;
 • рівні викладання;
 • відгуки учнів

Статтю написала Наталія К. репетитор та учитель англійської мови

Викладачі, учителя та репетитори: https://buki.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...