У Новограді-Волинському зміни в організації торгівлі на ринку «Тандем»

У Новограді-Волинському зміни в організації торгівлі на ринку «Тандем» , Ірина Сукач

Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 внесла зміни у діяльність багатьох суб’єктів господарювання, у тому числі і ринків. У центрі міста є ринок „Привоз“ ТОВ „Тандем“, який з 2012 року є приватним ринком промислово-продовольчої групи товарів. При торгівлі на ринках необхідно дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів. Відповідно до санітарно-гігієнічних норм молочну продукцію дозволяється продавати лише під накриттям, тому для цієї групи товарів власником ринку «Тандем» було виділено павільйон.

У Новограді-Волинському зміни в організації торгівлі на ринку «Тандем» , фото-1

У зв’язку зі зверненнями Держпродспоживслужби та міськрайонного відділу УДСУ з надзвичайних ситуацій щодо приведення вулиці Шолом Алейхема у відповідність до санітарних та протипожежних норм, на засіданні виконавчого комітету міської ради 10.06.2020 року було прийнято рішення (№1214) зробити вул.Шолом Алейхема проїзжою, звільнити від торгівлі. Для приватних підприємців, що здійснювали торгівлю овочами та фруктами, виділено 14 робочих місць на тротуарі, 2 м якого залишились вільними для пішоходів. Сільськогосподарську продукцію власного виробництва громадяни, селяни зможуть продавати на вул. Ю.Яновського. Таким чином, проїзна частина на вул. Шолом Алейхема звільнились від стихійної торгівлі, а робочі місця організовано згідно вимог чинного законодавства.

У Новограді-Волинському зміни в організації торгівлі на ринку «Тандем» , фото-2

Закликаємо жителів громади дотримуватися санітарних та протиепідемічних вимог на ринках. Цим ви убезпечите себе та своїх рідних від загрозливих викликів сьогодення. Будьте здорові!

Вікторія Швець, начальник відділу підтримки

муніципальних ініціатив і інвестицій,

підприємницької діяльності,

економічного аналізу та планування міської ради

Новоград ринок продаж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі