• Головна
  • В Україні зміняться ціни на послуги мобільного зв'язку
10:30, 19 червня 2020 р.

В Україні зміняться ціни на послуги мобільного зв'язку

В Україні зміняться ціни на послуги мобільного зв'язку

Уже місяць тому «Національною комісією регулювання зв'язку та інформатизації» було прийнято рішення про зниження ставки інтерконекту до 8 копійок за хвилину (колишня ставка становила 12 копійок за хвилину). Через це між операторами мобільного зв'язку з'явилося протистояння, оскільки Lifecell виступили на підтримку цього рішення, а Kyivstar і Vodafone - категорично проти. Буквально два дні тому було вирішено зареєструвати це рішення в Мін'юсті.

Мобільний оператор Lifecell вважає, що саме завдяки зниженню ставки вийде позбутися так званого "ефекту закритого клубу", тобто пропаде потреба у використанні декількох SIM-карт для здійснення дзвінків на номери інших операторів, щоб не використовувати хвилини, які досить швидко закінчуються. Навіть статистика говорить про те, що у дуже великої частини українців по дві SIM-карти, оскільки в Україні на одного громадянина приблизно 1.3 карти.

На даний момент протистояння між операторами призвело до того, що Мін'юст не зареєстрував дане рішення про зниження ставки. Національна комісія регулювання зв'язку та інформатизації знову вирішила відправити заявку про реєстрацію, але додавши кілька ремарок, серед яких є вказівка ​​на те, що саме в її компетенцію входить регулювання тарифів, тому її рішення не повинні бути ратифіковані.

Варто також відзначити, що ініціатива була розкритикована Нацкомісією Державної регуляторної служби, і аргументи є у кожної сторони. Тому нам, простим абонентам, доводиться лише чекати розв'язки даного конфлікту, щоб дізнатися, знизять чи ставку інтерконекту з наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...