• Головна
  • Ви вибрали краще страхування для свого автомобіля?
Реклама
15:52, 20 червня 2020 р.

Ви вибрали краще страхування для свого автомобіля?

Реклама

Перш ніж купувати автомобільне страхування, знайдіть хвилинку та подумайте, що ви від нього очікуєте. Занадто поспішний вибір пропозиції може коштувати вам дорого. Як власник автомобіля, ви зобов’язані страхувати відповідальність, докладніше на сайті https://oh.ua/osago/zhitomyr/. Разом з ним у пакеті ви також можете придбати додаткові страховки.

Чи варто їх вибирати, щоб потім не шкодувати?

Перш ніж купувати страховий поліс третьої сторони, знайдіть хвилину та виберіть правильну пропозицію, щоб поспішне рішення не коштувало вам дорого в майбутньому. Пам'ятайте, що дешевший поліс не завжди означає добре, а обов’язкова страховка не завжди означає достатнє. Якщо ваш автомобіль - це ваша інвестиція, то ви не хочете програвати на цьому.

Страхування третьої сторони

На відміну від інших автострахувань, страхування відповідальності третьої особи для власників автотранспортних засобів є обов'язковим. Якщо цього не потрібно, винуватцям дорожньо-транспортних пригод (зіткнень чи аварій) доведеться виплачувати потерпілим шкоди за пошкодження автомобіля або покриття витрат на лікування. І не важко здогадатися, що багато водіїв не могли собі цього дозволити.

Основним фактором, який впливає на вибір страхування відповідальності за транспортні засоби, є сума премії. Її сфера регулюється законодавством, саме тому пропозиції страхових компаній відрізняються насамперед ціною. Тільки цього обов'язкового страхування відповідальності недостатньо у всіх ситуаціях, тому слід скористатися додатковою страховкою.

Додаткове страхування автомобіля

Купівля полісу відповідальності за транспортний засіб дає вам базове страхове покриття. Але страхування автомобіля не закінчується обов'язковим страхуванням відповідальності. Ви можете придбати інше добровільне страхування. Ви можете вибрати:

Страхування автокаско (АС), яке захищає вас як власника транспортного засобу та компенсує серед іншого витрати на ремонт автомобіля у разі аварії чи поломки. В рамках цього ви також можете отримати компенсацію у разі крадіжки вашого автомобіля.

Страхування допомоги - додаткове страхування, що доповнює відповідальність. Завдяки цьому ви отримуєте технічну підтримку у випадку поломки вашого автомобіля. Ви також можете отримувати медичну та юридичну допомогу.

Придбання пакету OC/ACзабезпечить відчуття безпеки на дорозі на найвищому рівні. Тому, перш ніж приймати рішення лише про обов'язкове страхування відповідальності, перевірте, в яких ситуаціях вашого вибору не достатньо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...