• Головна
  • Сміттєві ігри, або як вирішують питання з відходами в Новоград-Волинській ОТГ
10:30, 8 липня 2020 р.

Сміттєві ігри, або як вирішують питання з відходами в Новоград-Волинській ОТГ

Сміттєві ігри, або як вирішують питання з відходами в Новоград-Волинській ОТГ

7 липня на ім’я виконуючої обов’язків міського голови Оксани Гвозденко надійшла доповідна записка від начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука, яким 6 липня було здійснено виїзне обстеження полігону твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка.

У довідній записці зазначено, що в результаті обстеження було зафіксовано 2 вантажні транспортні засоби, якими здійснено вивантаження відходів на полігон, про що свідчить запис в книзі реєстрації і з відеокамери зовнішнього вигляду (по три вивантаження).

«Згідно запису книги реєстрації, відходи прийняті від ТОВ «ТРЕЙД ЛОГІСТ ІНВЕСТ». Дані дії можуть суперечити рішенню міської ради від 30.04.2020 року №939 «Про звіти щодо стану справ на комунальному підприємстві «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради», яким було зобов’язано орендаря земельної ділянки на вул.Борисова, 4 в м.Новограді-Волинському ТОВ «ТРЕЙД ЛОГІСТ ІНВЕСТ» в особі директора Бакірової Ольги Ігорівни в десятиденний термін очистити територію зазначеної земельної ділянки від сміття, завезеного з м.Львова, та вивезти його за межі Новоград-Волинської міської ОТГ. Разом з тим на виконання протокольного доручення пленарного засідання позачергової сорок другої сесії міської ради сьомого скликання від 30.04.2020 року комунальному підприємству «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради було надіслано лист щодо необхідності розірвання з 30.04.2020 року договору про надання послуг на захоронення твердих побутових відходів №03/04/20 від 03.04.2020, укладений з ТОВ «ТРЕЙД ЛОГІСТ ІНВЕСТ» в особі Бакірової Ольги Ігорівни. Станом на 06.07.2020 року управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради будь-які погодження щодо завезення та захоронення відходів на полігоні від ТОВ «ТРЕЙД ЛОГІСТ ІНВЕСТ» комунальному підприємству «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради не надавались» - йдеться у доповідній записці.

7 липня виконуюча обов’язки міського голови Оксана Гвозденко та перший заступник міського голови Сергій Колотов за участі начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука здійснили виїзд на полігон ТПВ в урочищі Ржатківка, де цього дня було зупинено 2 вантажні транспортні засоби із відходами. Відтак, відбулася зустріч із представниками ТОВ «ТРЕЙД ЛОГІСТ ІНВЕСТ», на якій були присутні в.о. директора КП «Шляхрембуд» Василь Остапчук, представники місцевого осередку Братства ОУН-УПА та ГО «Авто Євро Сила». Вивантажити відходи на полігон присутні перешкодили. Вантажні транспортні засоби здійснили вивантаження на території Чижівської сільської ОТГ, складено відповідний акт про виявлені будівельні та тверді побутові відходи.

Затим у великій залі Будинку рад відбулася робоча нарада з депутатами міської ради. Керівництво міста спільно з депутатами міської ради мають принципову позицію щодо дотримання вимог законодавства у сфері поводження з відходами.

Відтак, на зустрічі було зазначено, що наразі не виконано протокольне доручення пленарного засідання позачергової 42-ї сесії міської ради комунальному підприємству «Шляхрембуд» міської ради щодо необхідності розірвання з 30 квітня договорів про надання послуг на захоронення ТПВ, укладених з ТОВ «ТРЕЙД ЛОГІСТ ІНВЕСТ». Відповідне рішення можна прийняти або за згодою сторін, які його підписали, або в судовому порядку.

Нагадаємо, що несанкціонований скид більше 100 тонн сміття, ймовірно з міста Львова, на території колишнього м'ясокомбінату (вул. Борисова, 4) та скид двох автівок сміття на міському полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка було виявлено 27 квітня. Дані факти, після обстеження зазначених ділянок, було зафіксовано правоохоронними органами і працівниками управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. З даного приводу 6 травня у великій залі Будинку рад керівництвом міста було проведено прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації та громадських організацій. Детальніше: https://info.nvrada.gov.ua/…/miska-rada-ne-davala-dozvoliv-….

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #сміття #полігон #обстеження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
9 липня 2020 р., 03:59
Брєд сивої кобили .причому тут  УПА ? Євро сила ? Яка налоги не сплатила. За чим дивилась  наша влада , хто приймав рішення по договорам ? Всі знали но мовчали тепер під тиском сторонніх організацій обісрались  .
Вася
9 липня 2020 р., 07:11
Команда В.Л. В. пожинає плоди його керування. Некомпетентність, безвідповідальність, безкарність. Ще скільки часу та коштів піде на ліквідацію наслідків. Чим місто завинило, що ім керують такі управлінці?
Оголошення
live comments feed...