Як стати слухачем Новоград-Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовко

Ліцеїсти, 04141.com.ua
Ліцеїсти

Багато молодих новоград-волинців після закінчення 9-ти класів у загальноосвітній школі постають перед дилемою, йти надалі закінчувати 10-11 класи, чи обрати для навчання інший заклад, де крім отримання освіти можна здобути певних професійних навичок. З набуттям, останнім часом, престижності, військова служба стала для молодих хлопців та дівчат їх заповітною мрією, й долучитися до неї стало простіше навіть у досить юному віці. У Новограді-Волинському відкриває свої двері спеціальний навчальний заклад, який готувати е майбутніх захисників вітчизни. Отже, для проходження навчання у Новоград-Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою приймаються юнаки та дівчата, які закінчили 9-10 класи, придатні за станом здоров’я до навчання у ліцеї і які бажають стати офіцерами Збройних Сил України та інших силових структур.

Для вступу у ліцей необхідно подати до приймальної комісії особисто, поштою або на електронну адресу shkola_internat_nv@ukr.net до 25 серпня наступні документи:

– особисту заяву на ім’я начальника ліцею;

– заяву батьків (або осіб, які їх замінюють);

– оригінал свідоцтва про народження, паспорта (при наявності);

– характеристику зі школи, свідоцтво про базову середню освіту (табель успішності за 10 клас, завірений печаткою школи);

– медичну довідку (форма 0-86у);

– медичну довідку про зроблені щеплення (форма 68);

– 4 фотокартки розміром 3х4 см без головного убору;

– довідку про склад сім’ї.

Ліцеїсти забезпечуються безкоштовним проживанням у гуртожитку, харчуванням та речовим майном.

Випускники ліцею одержують атестат про повну загальну середню освіту та нагрудний знак за зразком, затвердженим Міноборони. Отримані знання та практика допоможуть вам при вступі до вищих військових навчальних закладів.

Ліцей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі