• Головна
  • У краєзнавчому музеї проходить виставка картин В’ячеслава Пилипенко із Городниці
17:08, 25 липня 2020 р.

У краєзнавчому музеї проходить виставка картин В’ячеслава Пилипенко із Городниці

У краєзнавчому музеї проходить виставка картин В’ячеслава Пилипенко із Городниці

Одним з традиційних заходів Міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела» є виставки картин художників. Не виключенням стало і цьогорічне свято. Так, у краєзнавчому музеї проходить виставка картин В’ячеслава Пилипенко із Городниці. Роботи молодого талановитого художника вражають яскравістю й витонченістю.  

В’ячеслав Пилипенко вже представляв новоград-волинцям свої роботи на виставці майстрів в рамках Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела» у липні 2014 року.

У краєзнавчому музеї проходить виставка картин В’ячеслава Пилипенко із Городниці, фото-1

Також на 30-ту річницю «Лесиних джерелах» у липні 2017 року відбулося відкриття персональної виставки художника у приміщенні літературно-меморіального музею Лесі Українки. Саме тоді В’ячеслав подарував музею портрет Лесі Українки власного авторства.

У краєзнавчому музеї проходить виставка картин В’ячеслава Пилипенко із Городниці, фото-2

Своєму рідному краю молодий художник присвятив багато картин: "Житомирщина заповідна", "Звягельська фортеця", "Леся Українка", "Городницький монастир", "Руїни Губківського замку", "Золота осінь", "Зима", "Косуля", "Сова", "Ранкова прогулянка" тощо.

В’ячеслав Пилипенко чи не найбільше полюбляє малювати пейзажі та портрети. У кожну свою роботу художник намагається додати щось особливе, а натхнення шукає у природі та в подорожах. Однією з найулюбленіших своїх картин називає "Парусник". 

Майстер пензля освоїв майже всі техніки живопису, серед яких: іконопис, стінопис, вітраж, сграфіто, мозаїка. Крім того, використовує станковий живопис, рисунок, графіку, гравіювання на природному камені, але фаворитом залишається олійний живопис. Саме в цій техніці написана більшість його картин. Ймовірно саме тому картини В'ячеслава так яскраво передають глибину кольорової

Відділ інформації 

та зв’язків з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...