• Головна
  • З лану до столу: Де і як зберігати зерно на Новоград-Волинщині (на Житомирщині)
10:42, 27 липня 2020 р.

З лану до столу: Де і як зберігати зерно на Новоград-Волинщині (на Житомирщині)

З лану до столу: Де і як зберігати зерно на Новоград-Волинщині (на Житомирщині)

Всім аграріям добре відомо: урожай - це не те, що росте в полі, а той, що лежить в коморі. Саме тому в сучасних реаліях так актуальна послуга зберігання зерна (Новоград-Волинський). Попадання зерна в сховище не означає автоматично, що весь урожай буде збережений. При зберіганні в неправильних умовах існують ризики втрати до 70% сировини. Щоб не втрачати прибуток, варто звернутися за допомогою до професіоналів.

ТОВ «Новоград-Волинський елеватор» в числі інших пропонує послугу зберігання насіння зернових культур - Звягельщина може розраховувати на повний комплекс процедур, що дозволяють зберегти продукт в гідному вигляді.

Як правильно зберігати зерно в сховищах

Одним з найважливіших параметрів, якому приділяється особлива увага, є вологість. Щоб даний показник не досяг критичної точки, аграрії часом несуть істотні витрати. Але все ж вони незначні в порівнянні зі збитком від втрати всього врожаю.

Не рекомендується зберігати разом різні культури, так як всі вони мають індивідуальні критерії вологості. Так, послуга зберігання зерна в Новограда-Волинського до 1 року для злакових культур вимагає дотримання вологості на позначці 14-15%. Для зернобобових допустимий рівень - 15-16%, а для масляних - всього 6-8%. Щоб визначити вологість, використовуються прилади вологоміри, що працюють за принципом електропровідності.

Серед інших способів контролю стану зерна можна виділити наступні:

Аерація - пасивне або штучне провітрювання, що дозволяє зберегти зернові маси на тривалий час. Вентиляція - продування повітрям при підвищеному рівні вологості. Послуга зберігання зерна (Новоград-Волинський) надається в елеваторі з вентиляційними системами. Знезараження - обробка зерна хімічними речовинами, що знищують патогенні організми. Це може бути фумігація, обприскування, газація. Консервування - процес, при якому повністю припиняється діяльність ферментів. Герметизація зупиняє всі біологічні процеси, тим самим зберігаючи сировину.

З «ТОВ «Новоград-Волинський елеватор» зберігання зернових в у місті Новограді-Волинському Житомирської області буде надійним і довготривалим.

Детальніше ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...