Екологи підрахували збитки від останнього мору риби в Случі та Хоморі

Підраховано збитки завдані державі внаслідок загибелі риби які становлять понад 80 тис. грн.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Як вже повідомлялось, 21 липня працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу здійснено виїзд в смт. Петшотравенськ, Баранівського району Житомирської області де зафіксовано загибель водних живих ресурсів в басейні річки Хомора, а саме густери (плоскирки), щуки, плітки, окуня, ляща, коропа.

В ході обстеження річки, понад берегами на відмілях виявлено наявне нашарування невідомої речовини світло-сірого кольору. З метою встановлення причини загибелі водних живих біоресурсів працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено заміри вмісту розчиненого кисню по всій протяжності р. Хомора на території Житомирської області.

Вміст розчиненого кисню становить від 2,3мг/дм3 (при нормі не менше 6,0 мг/дм3) на межі Житомирської та Хмельницької областей до 3,6 мг/дм3 (при нормі не менше 4,0мг/дм3) в місці витоку в р. Случ в с. Марківка, Баранівського району. Зокрема були відібрані проби води для хімічного дослідження.
Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено розрахунок розміру збитків заподіяних державі внаслідок загибелі риби в р. Хомора, який становить 80 тис. 350 грн.

На даний час матеріали по заподіяній шкоді що завдані природним ресурсам направлено до направлено до ГУНП в Житомирській області з метою відриття кримінального провадження та встановлення винних осіб.

Хомора Понінка вода забруднення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі